Mitat ja koko
| Pituus | 654 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Tunnistinmalli | aktiivisensori |
| Pakkauspituus | 13 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 3.8 cm |
| Paino | 0.035 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.058 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | Germany |
€41.30
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
ABARTH
ALFA ROMEO
Cross-Reference Numbers
ABARTH
55700426
ALFA ROMEO
52012826
APEC
ABS1205
BENDIX Braking
BSW1257
BOSCH
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FIAT
55701387
55703974
HELLA
KAWE
818010101
METZGER AUTOTEILE
OPEL
1229098
13381328
6235747
93189276
PAGID
35587
RIDEX
412W0451
SWAG
Fit Vehicles
FIAT
54 vehicles
GRANDE
2005 - ...
PUNTO
2008 - ...
OPEL
48 vehicles
ADAM
2012 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ADAM (M13) 1.4 | 2012-10 - 2019-05 | 74 | 101 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.4 S | 2014-11 - 2019-05 | 110 | 150 | 1364 | |
| ADAM (M13) 1.4 | 2012-10 - 2019-05 | 64 | 87 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.0 | 2014-07 - 2018-11 | 85 | 115 | 999 | |
| ADAM (M13) 1.0 | 2014-07 - 2018-11 | 66 | 90 | 999 | |
| ADAM (M13) 1.4 LPG | 2013-07 - 2018-11 | 64 | 87 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.2 | 2012-10 - 2019-05 | 51 | 69 | 1229 |
CORSA
2006 - ...
Alternatives
€15,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä