Mitat ja koko
| Pituus | 720 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Tunnistinmalli | aktiivisensori |
| Pakkauspituus | 13 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 3.8 cm |
| Paino | 0.051 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.063 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | Germany |
€46.13
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
NISSAN
OPEL
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
APEC
ABS1138
ABS1277
ATE
BENDIX Braking
BSW1161
BLUE PRINT
DELPHI
FEBI BILSTEIN
HELLA
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J5901032
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
NISSAN
4406339
4419127
4791000Q0A
4791000QAD
4791000QAH
OPEL
4406339
4414181
4414512
4418054
4419127
4791000Q0A
4791000QAH
91165926
91169034
93192439
93858411
RENAULT
4406339
4419127
4791000Q0A
4791000QAH
8200003512
8200184209
8200583498
RIDEX
412W0088
SWAG
TRW
VAUXHALL
4406339
4419127
4791000Q0A
4791000QAH
Fit Vehicles
NISSAN
23 vehicles
PRIMASTAR
2001 - ...
OPEL
27 vehicles
VIVARO
2001 - 2014
RENAULT
27 vehicles
TRAFIC
2001 - ...
Alternatives
€19,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä