Mitat ja koko
| Pituus | 818 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Tunnistinmalli | aktiivisensori |
| Pakkauspituus | 13 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 3.8 cm |
| Paino | 0.04 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.047 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | Germany |
€48.18
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
BENDIX Braking
BSW1137
BOSCH
FEBI BILSTEIN
FERODO
BZ3246S
FTE
MERCEDES-BENZ
2045408000
2049053105
2049054205
2049058000
A2045408000
A2049053105
A2049054205
A2049058000
SWAG
TRW
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
24 vehicles
C-CLASS
2007 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-SARJA T-Model (S204) C 300 CDI 4-matic (204.292) | 2011-06 - 2014-08 | 170 | 2987 | ||
| C-SARJA Coupe (C204) C 350 4-matic (204.388) | 2013-09 - ... | 225 | 3498 | ||
| C-SARJA (W204) C 300 4-matic (204.080) | 2011-02 - 2014-01 | 185 | 252 | 3498 | |
| C-SARJA (W204) C 220 CDI 4-matic (204.084) | 2013-02 - 2014-01 | 125 | 170 | 2143 | |
| C-SARJA T-Model (S204) C 220 CDI 4-matic (204.284) | 2013-02 - 2014-08 | 125 | 170 | 2143 | |
| C-SARJA (W204) C 230 4-matic (204.085) | 2007-07 - 2014-01 | 150 | 204 | 2496 | |
| C-SARJA (W204) C 250 CDI 4-matic (204.082) | 2011-01 - 2014-01 | 150 | 204 | 2143 | |
| C-SARJA (W204) C 280 4-matic (204.081) | 2007-07 - 2014-01 | 170 | 231 | 2996 | |
| C-SARJA (W204) C 300 4-matic (204.081) | 2007-07 - 2014-01 | 170 | 231 | 2996 | |
| C-SARJA (W204) C 300 CDI 4-matic (204.092) | 2011-01 - 2014-01 | 170 | 231 | 2987 |
GLK-CLASS
2008 - 2015
Alternatives
€34,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä