Mitat ja koko
| Pituus | 650 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Tunnistinmalli | aktiivisensori |
| Pakkauspituus | 13 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 3.8 cm |
| Paino | 0.04 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.053 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | Germany |
€79.69
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
A.Z. Meisterteile
AZMT490201551
APEC
ABS1072
ATE
24071161393
360134
BENDIX Braking
BSW1056
BOSCH
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FERODO
BZ3141S
FORD
2T142B372BD
2T142B372BE
4370938
4383361
FTE
HELLA
010039161
6PU010039161
KAWE
0900301
818016222
METZGER AUTOTEILE
NK
PAGID
34088
RIDEX
412W0502
SWAG
TRW
VEMO
Fit Vehicles
FORD
20 vehicles
TOURNEO
2002 - 2022
TRANSIT
2002 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V | 2002-06 - 2013-12 | 85 | 116 | 1796 | |
| TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 Di | 2002-06 - 2013-12 | 55 | 75 | 1753 | |
| TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi | 2002-06 - 2013-12 | 66 | 90 | 1753 | |
| TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi | 2006-08 - 2013-12 | 81 | 110 | 1753 |
Alternatives
€50,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,12
Lähetys 2 business days
€76,61
Lähetys 2 business days