Mitat ja koko
| Pituus | 625 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Tunnistinmalli | aktiivisensori |
| Pakkauspituus | 13 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 3.8 cm |
| Paino | 0.04 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.048 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | Germany |
€47.66
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
A.Z. Meisterteile
AZMT490201421
APEC
ABS1073
ATE
24071151483
360111
ATE-APAC
24071151483
BENDIX Braking
BSW1055
BOSCH
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FERODO
BZ3140S
FORD
2T142B372AA
2T142B372AB
4370937
4376243
FTE
HELLA
KAWE
0900300
METZGER AUTOTEILE
0900300
0900893
MEYLE
NK
OPTIMAL
PAGID
34087
RIDEX
412W0211
SWAG
TRW
VEMO
Fit Vehicles
FORD
20 vehicles
TOURNEO
2002 - 2022
TRANSIT
2002 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V | 2002-06 - 2013-12 | 85 | 116 | 1796 | |
| TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 Di | 2002-06 - 2013-12 | 55 | 75 | 1753 | |
| TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi | 2002-06 - 2013-12 | 66 | 90 | 1753 | |
| TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi | 2006-08 - 2013-12 | 81 | 110 | 1753 |
Alternatives
€37,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä