Tiedot tuotteesta
| Uusi osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 180 A |
| Asento / aste | L/R |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Hihnapyörällä |
| kiiloja | 6 |
| Hihnapyörä-Ø | 50.98 mm |
| Liitin/puristin | ilman liitintä kierroslukumittarille |
| Lisätarvike/lisätieto | Integroidulla säätimellä |
Shipping Details
| Weight | 7.183 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€350.89
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
BOSCH
0 986 UR6 093
986UR6093
DELCO REMY
11097
ELSTOCK
MERCEDES-BENZ
0141543302
141543302
A0141543302
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
33 vehicles
C-CLASS
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-SARJA (W204) C 300 (204.055) | 2011-02 - 2014-01 | 185 | 252 | 3498 | |
| C-SARJA Coupe (C204) C 350 (204.357) | 2011-06 - ... | 225 | 306 | 3498 | |
| C-SARJA T-Model (S204) C 350 CGI (204.257) | 2011-06 - 2014-08 | 225 | 306 | 3498 | |
| C-SARJA (W204) C 350 (204.057) | 2011-01 - 2014-01 | 225 | 306 | 3498 |
CLS
2011 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLS (C218) CLS 350 (218.359) | 2011-01 - 2014-08 | 225 | 306 | 3498 | |
| CLS Shooting Brake (X218) CLS 350 (218.959) | 2012-10 - 2014-08 | 225 | 306 | 3498 |
E-CLASS
2009 - 2016
M-CLASS
2011 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| M-SARJA (W166) ML 350 4-matic (166.057) | 2011-06 - 2015-12 | 225 | 306 | 3498 |
S-CLASS
2011 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| S-SARJA (W221, V221) S 350 CGI (221.057, 221.157) | 2011-04 - 2013-12 | 225 | 306 | 3498 | |
| S-SARJA (W221, V221) S 350 CGI 4-matic (221.082, 221.182) | 2011-04 - 2013-12 | 225 | 306 | 3498 |
SL
2014 - 2020
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SL (R231) 400 (231.466) | 2016-01 - 2020-04 | 270 | 367 | 2996 | |
| SL (R231) 400 (231.465) | 2014-04 - 2016-03 | 245 | 333 | 2996 |
SLK
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SLK (R172) 350 (172.457) | 2011-02 - ... | 225 | 306 | 3498 |
Alternatives
€510,58
Lähetys 28 business days
€216,19
Lähetys 28 business days