Mitat ja koko
| Pituus | 175 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Nimellisjännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 110 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
| Jännite | 12 V |
Shipping Details
| Weight | 5.777 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€210.33
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €27,41
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
Cross-Reference Numbers
AS-PL
BOSCH
DELCO REMY
DRA0015
RAA11126
EFEL
EF35100
ELSTOCK
FIAT
504385137
FRIESEN
9990406
HOLGER CRISTIANSEN
CA1915IR
IVECO
504087183
504385137
LAUBER
11.3342
930015
LAU 11.3342
LRA03063
LUCAS
WAI
23834N
Fit Vehicles
FIAT
11 vehicles
DUCATO
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DUCATO Umpikori (250_) 140 Natural Power | 2009-04 - ... | 100 | 136 | 2999 | |
| DUCATO Bussi (250_) 160 Multijet 3,0 D | 2006-07 - 2011-05 | 116 | 158 | 2999 | |
| DUCATO Bussi (250_) 180 Multijet 3,0 D | 2011-06 - ... | 130 | 177 | 2999 | |
| DUCATO Lava / alusta (250_) 140 Natural Power | 2009-04 - ... | 100 | 2999 | ||
| DUCATO Bussi (250_) 140 Natural Power | 2009-04 - ... | 100 | 136 | 2999 | |
| DUCATO Lava / alusta (250_) 160 Multijet 3,0 D | 2006-07 - 2014-05 | 116 | 158 | 2999 | |
| DUCATO Lava / alusta (250_) 180 Multijet 3,0 D | 2011-06 - ... | 130 | 177 | 2999 | |
| DUCATO Bussi (250_) 160 Multijet 3,0 D 4x4 | 2006-07 - 2011-05 | 116 | 2999 | ||
| DUCATO Umpikori (250_) 160 Multijet 3,0 D 4x4 | 2006-07 - 2011-05 | 116 | 2999 | ||
| DUCATO Umpikori (250_) 160 Multijet 3,0 D | 2006-07 - 2011-05 | 116 | 158 | 2999 | |
| DUCATO Umpikori (250_) 180 Multijet 3,0 D | 2011-06 - ... | 130 | 177 | 2999 |
IVECO
28 vehicles
DAILY
2004 - 2014
Alternatives
€342,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€150,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€226,21
Lähetys 2 business days
BOSCH ® F 000 BL0 7K9
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 A01 086BOSCH ® 0 124 325 122
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 A00 526