On demand
Tiedot tuotteesta
| Laturi varausvirta | 90 A |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 4 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 54 mm |
| Takuu | 2 vuoden takuu |
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 12 V |
| kiiloja | 4 |
Shipping Details
| Weight | 6.222 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ALANKO
10443491
11443491
AS-PL
DELCO REMY
DRA1194
DRA1194X
RAA12205
DENSO
DRI
ELSTOCK
25-6535
286535
FIAT
51718502
51859043
FRIESEN
9090637
HC-Cargo
115647
HC-PARTS
CA2094IR
HOLGER CRISTIANSEN
CA2094IR
LAUBER
11.2094
LAU 11.2094
LUCAS
WAI
20098N
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
5 vehicles
MITO
2008 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MITO (955_) 1.4 TJet (955AXA1B) | 2008-08 - 2011-06 | 114 | 155 | 1368 | |
| MITO (955_) 1.4 Bifuel (955AXG1A) | 2009-01 - 2016-08 | 88 | 120 | 1368 | |
| MITO (955_) 1.4 (955AXB1B, 955.AXF1B) | 2008-09 - 2013-08 | 70 | 95 | 1368 | |
| MITO (955_) 1.4 (955AXB1B) | 2008-08 - 2013-08 | 58 | 78 | 1368 | |
| MITO (955_) 1.4 TJet (955AXG1A) | 2008-08 - 2013-08 | 88 | 120 | 1368 |
FIAT
8 vehicles
500
2007 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 (312_) 1.2 (312AXA1A) | 2007-07 - ... | 51 | 69 | 1242 | |
| 500 (312_) 1.4 (312AXC1B, 312CXC1B) | 2007-10 - ... | 74 | 100 | 1368 | |
| 500 C (312_) 1.4 (312CXC1B, 312AXC1B) | 2009-06 - ... | 74 | 100 | 1368 |
DOBLO
2005 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DOBLO Umpikori/tila-auto (223_) 1.4 | 2005-10 - ... | 57 | 77 | 1368 | |
| DOBLO Lava / alusta (263_) 1.4 | 2010-04 - 2023-12 | 70 | 95 | 1368 | |
| DOBLO Tila-auto (119_, 223_) 1.4 | 2005-10 - ... | 57 | 77 | 1368 |
GRANDE
2008 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO (199_) 1.2 LPG (199BXA1A, 199AXA1A) | 2008-06 - 2012-12 | 51 | 1242 |
LINEA
2007 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LINEA (323_, 110_) 1.4 | 2007-06 - ... | 57 | 77 | 1368 |
Alternatives
€171,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€236,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€274,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€270,73
Lähetys 28 business days