Tiedot tuotteesta
| Laturi varausvirta | 100 A |
| Jännite | 12 V |
| Vaihto-osa | |
| Takuu | 2 vuoden takuu |
| Pistokemallin tunnus | PL75 |
| Hihnapyörät | Hihnapyörällä |
| Rihloja | 5 kpl |
| kiiloja | 5 |
| Hihnapyörä-Ø | 54.1 mm |
Shipping Details
| Weight | 6.689 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€169.71
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €27,41
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ACDelco
DRA0037
AD KÜHNER
301940RI
AS-PL
BOSCH
CASCO
CAL10364
DENSO
ELSTOCK
285572
ERA
210834
FARCOM
112892
HC-PARTS
ca1940ir
HELLA
OPEL
13222930
6204265
93190138
VALEO
WAI
23961N
23961R
Fit Vehicles
OPEL
34 vehicles
ASTRA
2004 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA H (A04) 1.2 (L48) | 2005-08 - 2010-10 | 59 | 80 | 1229 | |
| ASTRA H (A04) 1.4 (L48) | 2004-04 - 2004-10 | 55 | 75 | 1364 | |
| ASTRA H (A04) 1.4 (L48) | 2004-03 - 2010-10 | 66 | 90 | 1364 | |
| ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48) | 2009-08 - 2010-10 | 66 | 90 | 1364 | |
| ASTRA H StW (A04) 1.4 (L35) | 2004-08 - 2010-10 | 55 | 75 | 1364 | |
| ASTRA H StW (A04) 1.4 (L35) | 2004-08 - 2010-10 | 66 | 90 | 1364 | |
| ASTRA H StW (A04) 1.4 LPG (L35) | 2009-08 - 2010-10 | 66 | 90 | 1364 | |
| ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) | 2005-03 - 2010-10 | 66 | 90 | 1364 | |
| ASTRA G CLASSIC (T98) 1.4 16V (F08, F48) | 2004-05 - 2009-07 | 66 | 1389 | ||
| ASTRA H CLASSIC StW (A04) 1.4 (L35) | 2009-01 - ... | 66 | 1364 | ||
| ASTRA H CLASSIC Viistoperä (A04) 1.4 (L48) | 2009-01 - ... | 66 | 1364 |
CORSA
2004 - 2014
MERIVA
2004 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MERIVA A Tila-auto (X03) 1.4 16V Twinport (E75) | 2004-07 - 2010-05 | 66 | 90 | 1364 | |
| MERIVA A Tila-auto (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75) | 2004-07 - 2010-05 | 66 | 90 | 1364 |
TIGRA
2004 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TIGRA TwinTop (X04) 1.4 (R97) | 2004-06 - 2010-12 | 66 | 90 | 1364 |
Alternatives
€246,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€188,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€170,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€147,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
BOSCH ® 0 124 325 171
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 A01 141