Tiedot tuotteesta
| Ajoneuvon virtapiiri | Autoihin joissa 12V virtapiiri |
| Laturi varausvirta | 150 A |
| Jännite | 12 V |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 55 mm |
| Takuu | 2 vuoden takuu |
| Vaihto-osa | |
| kiiloja | 6 |
Shipping Details
| Weight | 7.405 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€205.10
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €27,41
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ACDelco
DRA4255
AD KÜHNER
301904RI
BMW
12317797519
12317799180
12317802471
12317802927
12318517262
7799180
7802471
BOSCH
BV PSH
215.539.150
CASCO
CAL15330
CEVAM
4779
ELSTOCK
ERA
FARCOM
112369
FRIESEN
9090428
HC-PARTS
ca1904ir
HELLA
HERTH+BUSS ELPARTS
LUCAS
PowerMax
9212434
QUINTON HAZELL
9090428
VALEO
WAI
21338N
Fit Vehicles
BMW
27 vehicles
1
2004 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 (E87) 120 d | 2007-03 - 2011-06 | 130 | 177 | 1995 | |
| 1 (E87) 120 d | 2004-06 - 2011-06 | 120 | 163 | 1995 | |
| 1 (E87) 118 d | 2004-06 - 2007-02 | 90 | 122 | 1995 | |
| 1 (E87) 120 d | 2004-06 - 2007-02 | 110 | 150 | 1995 | |
| 1 (E81) 120 d | 2007-03 - 2011-12 | 120 | 163 | 1995 |
3
2004 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 Coupe (E92) 325 d | 2007-02 - 2010-02 | 145 | 197 | 2993 | |
| 3 Cabriolet (E93) 330 d | 2007-03 - 2013-12 | 170 | 231 | 2993 | |
| 3 Cabriolet (E93) 325 d | 2007-03 - 2010-12 | 145 | 197 | 2993 | |
| 3 (E90) 320 d | 2004-12 - 2011-10 | 120 | 163 | 1995 | |
| 3 (E90) 330 d | 2005-09 - 2008-09 | 170 | 231 | 2993 | |
| 3 Touring (E91) 318 d | 2005-09 - 2007-08 | 90 | 122 | 1995 | |
| 3 Touring (E91) 325 d | 2006-09 - 2012-06 | 145 | 197 | 2993 | |
| 3 Coupe (E92) 330 d | 2006-03 - 2008-08 | 170 | 231 | 2993 | |
| 3 Coupe (E92) 330 xd | 2006-03 - 2008-08 | 170 | 231 | 2993 | |
| 3 Touring (E91) 330 d | 2004-12 - 2008-08 | 170 | 231 | 2993 | |
| 3 Touring (E91) 330 xd | 2005-09 - 2012-06 | 170 | 231 | 2993 | |
| 3 Touring (E91) 335 d | 2006-09 - 2012-06 | 210 | 286 | 2993 | |
| 3 Coupe (E92) 325 d | 2007-02 - 2010-02 | 155 | 211 | 2993 | |
| 3 Touring (E91) 330 d | 2005-06 - 2012-05 | 155 | 211 | 2993 | |
| 3 Coupe (E92) 335 d | 2006-03 - 2013-03 | 210 | 286 | 2993 | |
| 3 Cabriolet (E93) 325 d | 2007-03 - 2010-12 | 155 | 211 | 2993 | |
| 3 (E90) 320 d | 2004-12 - 2007-09 | 110 | 150 | 1995 | |
| 3 (E90) 318 d | 2005-03 - 2007-08 | 90 | 122 | 1995 | |
| 3 Touring (E91) 320 d | 2004-12 - 2007-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| 3 Touring (E91) 320 d | 2005-06 - 2012-06 | 120 | 163 | 1995 | |
| 3 (E90) 330 xd | 2005-09 - 2008-08 | 170 | 231 | 2993 | |
| 3 (E90) 325 d | 2006-09 - 2010-02 | 145 | 197 | 2993 |
Alternatives
€356,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€332,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€237,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€175,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€209,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä