Tiedot tuotteesta
| Laturi varausvirta | 110 A |
| Jännite | 12 V |
| Liitin/puristin | Kierroslukumittariliittimellä |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Vaihto-osa | |
| Takuu | 2 vuoden takuu |
| kiiloja | 6 |
| Hihnapyörä-Ø | 55 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.748 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€262.28
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
HITACHI
LOMBARDINI
Cross-Reference Numbers
ALANKO
10442476
10443680
11442476
11443680
BOM-Prestolite
20110202
20110462
BOSCH
Bosch UP Test
F032UA0054
CASCO
CAL15214AS
CAL15214GS
CAL15214RS
CEVAM
4959
DELCO REMY
DRA3727
RAA14838
ELSTOCK
FRIESEN
9042201
HELLA
737 451-001
8EL737451001
HITACHI
136153
HOLGER CRISTIANSEN
CA1309IR
LAUBER
11.1309
LAU 11.1309
LOMBARDINI
SA187
LUCAS
LRB00462
LRB462
MAGNETI MARELLI
PARIS-RHONE
A13 VI209
A13VI210
QUINTON HAZELL
QRA1671
RENAULT
7700104209
7700416985
7700424582
7700424595
7700436626
SPIDAN
5949
STARDAX
TRW
LRB462
VALEO
VAN WEZEL
5396932
5397936
ACI 5396932
ACI 5397936
VEMO
V46-13-50014
V46-13-50019
VOLVO
8111888
8111945
8602097
WAI
21200N
22851N
Fit Vehicles
RENAULT
39 vehicles
ESPACE
1996 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A) | 1996-11 - 2000-10 | 84 | 114 | 1998 | |
| ESPACE III (JE0_) 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P) | 1996-11 - 2000-10 | 83 | 113 | 2188 | |
| ESPACE III (JE0_) 2.2 D | 1997-11 - 2000-01 | 84 | 114 | 2188 |
LAGUNA
1993 - 2001
MEGANE
1996 - 2003
SAFRANE
1996 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SAFRANE II (B54_) 2.2 dT (B54G) | 1996-07 - 2000-12 | 83 | 113 | 2188 |
VOLVO
8 vehicles
S40
1995 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| S40 I (644) 1.9 DI | 2000-07 - 2003-12 | 85 | 115 | 1870 | |
| S40 I (644) 1.9 TD | 1995-07 - 1999-08 | 66 | 90 | 1870 | |
| S40 I (644) 1.9 DI | 1999-03 - 2000-07 | 70 | 95 | 1870 | |
| S40 I (644) 1.9 DI | 2000-07 - 2003-12 | 75 | 102 | 1870 |
V40
1995 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| V40 StW (645) 1.9 DI | 1999-03 - 2000-07 | 70 | 95 | 1870 | |
| V40 StW (645) 1.9 DI | 2000-07 - 2004-06 | 75 | 102 | 1870 | |
| V40 StW (645) 1.9 DI | 2000-07 - 2004-06 | 85 | 115 | 1870 | |
| V40 StW (645) 1.9 TD | 1995-07 - 1999-08 | 66 | 90 | 1870 |
Alternatives
€231,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€152,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€152,72
Lähetys 2 business days