Tiedot tuotteesta
| Laturi varausvirta | 95 A |
| Jännite | 12 V |
| Liitin/puristin | Kierroslukumittariliittimellä |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörä |
| Rihloja | 5 kpl |
| Vaihto-osa | |
| Takuu | 2 vuoden takuu |
| kiiloja | 5 |
| Hihnapyörä-Ø | 58.5 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.758 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€203.20
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
Cross-Reference Numbers
ACDelco
DRA3374N
DRA4027
DRA4027X
dra3374
AD KÜHNER
301034RI
AS-PL
BOSCH
BV PSH
595514095
Bosch UP Test
ALT1808
F042A04058
F042S03092
CASCO
CAL14100
CEVAM
4564
DRI
ELSTOCK
ERA
210029
FARCOM
111256
119004
FORD
1 406 096
1021397
1024864
1031134
1032652
1057793
1090424
1104987
6729337
7066376
7308195
93BB10300FA
93BB10300FB
93BB10300FC
93bb10300fd
93bb10300fe
93bb10300ff
93bb10300fg
97BB10300BA
97BB10300BC
97BB10300BD
97bb10300bb
F5RU10316AA
R97BB10300BB1
HC-PARTS
ca1034ir
HELLA
HERTH+BUSS ELPARTS
32 044 611
LUCAS
MAGNETI MARELLI
MAHLE
11209006
AAK5505
IA9006
MG 7 25
PowerMax
9212791
QUINTON HAZELL
FRA764
SPIDAN
5009
WAI
1-2048-11FD
20-247-10
20-247-11
20150N
Fit Vehicles
FORD
15 vehicles
MONDEO
1993 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 TD | 1995-11 - 1996-08 | 66 | 90 | 1753 | |
| MONDEO II (BAP) 1.8 TD | 1996-08 - 2000-09 | 66 | 90 | 1753 | |
| MONDEO II (BAP) 2.5 24V | 2000-06 - 2000-09 | 125 | 170 | 2495 | |
| MONDEO II (BAP) 2.5 ST 200 | 1999-05 - 2000-09 | 151 | 205 | 2495 | |
| MONDEO II Turnier (BNP) 2.5 24V | 1999-10 - 2000-09 | 125 | 170 | 2495 | |
| MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 TD | 1993-06 - 1996-08 | 65 | 88 | 1753 | |
| MONDEO I Sedan (GBP) 1.8 TD | 1993-06 - 1996-08 | 65 | 88 | 1753 | |
| MONDEO I Sedan (GBP) 1.8 TD | 1995-10 - 1996-08 | 66 | 90 | 1753 | |
| MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 TD | 1996-08 - 2000-09 | 66 | 90 | 1753 | |
| MONDEO I (GBP) 1.8 TD | 1993-06 - 1996-08 | 65 | 88 | 1753 | |
| MONDEO I (GBP) 1.8 TD | 1995-10 - 1996-08 | 66 | 90 | 1753 | |
| MONDEO II Turnier (BNP) 2.5 ST 200 | 1999-05 - 2000-09 | 151 | 205 | 2495 | |
| MONDEO II Sedan (BFP) 1.8 TD | 1996-08 - 2000-09 | 66 | 90 | 1753 | |
| MONDEO II Sedan (BFP) 2.5 24V | 2000-06 - 2000-09 | 125 | 170 | 2495 | |
| MONDEO II Sedan (BFP) 2.5 ST 200 | 1999-05 - 2000-09 | 151 | 205 | 2495 |
MERCEDES-BENZ
1 vehicles
MK
1992 - 1996
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MK 1234 AF | 1992-01 - 1996-09 | 250 | 340 | 10964 |
Alternatives
€123,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€187,20
Lähetys 28 business days
€224,97
Lähetys 28 business days