Tiedot tuotteesta
| Laturi varausvirta | 80 A |
| Jännite | 12 V |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Vaihto-osa | |
| Takuu | 2 vuoden takuu |
| kiiloja | 6 |
| Hihnapyörä-Ø | 52 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.96 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€164.94
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €27,41
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ACDelco
dra3423
AD KÜHNER
301039RI
BOM-Prestolite
35215340
BOSCH
Bosch UP Test
ALT7016
F032UA0040
F042A0B021
F042A0H244
CASCO
CAL15117
CEVAM
4622
DRI
ELSTOCK
ERA
210011
FARCOM
118972
FIAT
46231787
98490185
FRIESEN
9041381
HC-PARTS
ca1039ir
HELLA
HERTH+BUSS ELPARTS
LUCAS
MAGNETI MARELLI
PEUGEOT
57054c
98490185
PowerMax
9213669
SPIDAN
5013
WAI
21297N
Fit Vehicles
CITROËN
2 vehicles
JUMPER
1999 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| JUMPER I Bussi (230P) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 | |
| JUMPER I Lava / alusta (230) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 |
FIAT
34 vehicles
CROMA
1992 - 1996
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CROMA (154_) 2000 16V | 1992-08 - 1996-08 | 101 | 137 | 1995 |
DUCATO
1994 - 2002
PEUGEOT
5 vehicles
BOXER
1997 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 DT | 1997-10 - 2001-11 | 62 | 2499 | ||
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 DT | 1997-10 - 2001-11 | 62 | 2499 | ||
| BOXER Bussi (230P) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 |
Alternatives
€251,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€147,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€132,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€111,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
MAGNETI MARELLI ® 943356329010
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
944390413810