Mitat ja koko
| Pituus | 1027 | mm |
| Pituus 2 | 410 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Ulkohammastus pyöräpuoli | 38 |
| Ulkohammastus tasauspyörästöpuoli | 37 |
| Tiivisteen läpimitta | 63 mm |
| Nivelen läpimitta pyöräpuoli | 103 mm |
| Nivelen läpimitta vaihteistopuoli | 93 mm |
| Kierremitta | M20x1.5 |
| Vaihto-osa | |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | mutterilla |
Shipping Details
| Weight | 12.101 Kg |
| Customs Code | 870899 |
| Country of Origin | Italy |
€285.49
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €13,08
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
VW
7E0407276P
7E0407454CX
7E0407454NX
7E0407761C
7LA407272C
7LA407272H
7LA407272P
7LA407452CX
Fit Vehicles
VW
38 vehicles
CALIFORNIA
2009 - 2024
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T6 Camper (SGC, SGG, SHC) 2.0 TDI | 2015-04 - 2024-08 | 110 | 1968 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.0 TDI | 2010-05 - 2015-08 | 100 | 1968 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.0 TSI | 2011-05 - 2015-08 | 150 | 1984 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.0 TDI | 2009-09 - 2015-08 | 103 | 1968 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.0 TDI | 2009-09 - 2015-08 | 132 | 1968 | ||
| CALIFORNIA T6 Camper (SGC, SGG, SHC) 2.0 TDI | 2015-04 - 2019-12 | 103 | 1968 | ||
| CALIFORNIA T6 Camper (SGC, SGG, SHC) 2.0 TDI | 2015-04 - 2019-12 | 132 | 1968 | ||
| CALIFORNIA T6 Camper (SGC, SGG, SHC) 2.0 TSI | 2015-04 - 2019-07 | 150 | 1984 |
MULTIVAN
2009 - 2024
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI | 2009-09 - 2015-08 | 132 | 180 | 1968 | |
| MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI | 2009-09 - 2015-08 | 103 | 140 | 1968 | |
| MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI | 2015-04 - 2019-12 | 103 | 140 | 1968 | |
| MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI | 2015-04 - 2019-12 | 132 | 180 | 1968 | |
| MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI | 2015-04 - 2024-08 | 110 | 150 | 1968 | |
| MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TSI | 2015-04 - 2019-07 | 150 | 204 | 1984 | |
| MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TSI | 2011-05 - 2015-08 | 150 | 204 | 1984 | |
| MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI | 2010-05 - 2015-08 | 100 | 136 | 1968 |
TRANSPORTER
2009 - 2024