Mitat ja koko
| Pituus | 141 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Nivelmalli | Vakionopeusnivel |
| Ulkohammastus pyöräpuoli | 21 |
| Sisähammastus, pyöränpuoli | 25 |
| Tiivisteen läpimitta | 56 mm |
| Mekaanisesti työstetty | Sokkauralla sisäosassa |
| Nivelen läpimitta | 90 mm |
| Kierremitta | M20x1.5 |
| Paljekumin materiaali | NBR (nitriili-butadi-kumi) |
| ABS-anturin asennusläpimitta | 75 mm |
| Uusi osa | |
| Lisätarvike/lisätieto | rasvalla |
Shipping Details
| Weight | 2.064 Kg |
| Customs Code | 870899 |
| Country of Origin | Italy |
€86.36
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
GLO
3300
3300K
LÖBRO
METELLI
15-0204
15-1204
MEYLE
QUINTON HAZELL
QVJ1174
RENAULT
7701349874
7701349880
7701349938
7701351479
7701351480
7701351481
7701351484
7701351571
7701351572
SKF
TrakMotive
40-0347
Fit Vehicles
RENAULT
43 vehicles
19
1989 - 1996
CLIO
1990 - 1998
LAGUNA
1993 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0) | 1995-09 - 2001-03 | 66 | 90 | 1794 | |
| LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z) | 1995-09 - 2001-03 | 69 | 94 | 1794 | |
| LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H) | 1995-09 - 2001-03 | 83 | 113 | 1998 | |
| LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 | 1995-06 - 2001-02 | 69 | 94 | 1794 | |
| LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B) | 1993-11 - 2001-03 | 66 | 90 | 1794 | |
| LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0) | 1995-08 - 2001-03 | 66 | 90 | 1794 | |
| LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z) | 1995-08 - 2001-03 | 69 | 94 | 1794 | |
| LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N) | 1993-11 - 2001-03 | 83 | 113 | 1998 |
Alternatives
€20,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€65,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,46
Lähetys 28 business days