Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| parilliset tuotenumerot | SA65940.21R |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| suurin pituus | 531 mm |
| Jousijalan läpimitta | 51 mm |
| Männänvarren läpimitta | 20 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.616 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Tunisia |
€47.82
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
Cross-Reference Numbers
AL-KO
301515
CITROËN
1623337480
5202VC
5202XL
5202XY
5202YA
5202YN
520889
5208H0
9810759380
EUROREPAR
1635543580
KYB
LTM
C58422
MAGNETI MARELLI
357229070200
7229GL
MANDO
MSS016184
MONROE
PEUGEOT
5202EE
5202EG
5202HH
5202HQ
520843
520891
5208H3
5208H5
5208H7
RECORD FRANCE
334497
SACHS
SIAAM
545508G
TRW
Fit Vehicles
CITROËN
21 vehicles
C4
2004 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C4 I (LC_) 1.6 VTi 120 | 2008-07 - 2011-07 | 88 | 120 | 1598 | |
| C4 I (LC_) 2.0 16V | 2004-11 - 2011-07 | 103 | 140 | 1997 | |
| C4 Coupe (LA_) 1.6 16V | 2004-11 - 2011-07 | 80 | 109 | 1587 | |
| C4 I (LC_) 2.0 16V | 2004-11 - 2008-07 | 130 | 177 | 1997 | |
| C4 I Sedan 1.6 16V | 2006-07 - 2011-07 | 80 | 109 | 1587 | |
| C4 Coupe (LA_) 2.0 HDi | 2004-11 - 2010-12 | 100 | 136 | 1997 | |
| C4 Coupe (LA_) 2.0 HDi | 2008-07 - 2011-07 | 103 | 140 | 1997 | |
| C4 PICASSO I Tila-auto (UD_) 1.6 16V | 2008-07 - 2013-08 | 110 | 150 | 1598 | |
| C4 PICASSO I Tila-auto (UD_) 1.6 THP 140 | 2008-07 - 2013-08 | 103 | 140 | 1598 | |
| C4 I (LC_) 1.6 16V | 2004-11 - 2011-07 | 80 | 109 | 1587 | |
| C4 Coupe (LA_) 1.6 THP 150 | 2008-07 - 2011-07 | 110 | 150 | 1598 | |
| C4 Coupe (LA_) 1.6 VTi 120 | 2008-07 - 2011-07 | 88 | 120 | 1598 | |
| C4 Coupe (LA_) 2.0 16V | 2004-11 - 2010-12 | 130 | 177 | 1997 | |
| C4 I (LC_) 1.6 16V Bio-Flex | 2007-09 - 2008-07 | 80 | 109 | 1587 | |
| C4 I (LC_) 1.6 THP 140 | 2008-07 - 2011-07 | 103 | 140 | 1598 | |
| C4 I (LC_) 1.6 THP 150 | 2008-07 - 2011-07 | 110 | 150 | 1598 | |
| C4 I (LC_) 2.0 HDi | 2004-11 - 2011-07 | 100 | 136 | 1997 | |
| C4 I (LC_) 2.0 HDi | 2008-07 - 2011-07 | 103 | 140 | 1997 | |
| C4 Coupe (LA_) 2.0 VTR | 2006-10 - 2007-12 | 103 | 1997 | ||
| C4 Coupe (LA_) 1.6 THP | 2008-06 - 2011-07 | 103 | 1598 | ||
| C4 I Umpimalli/viistoperä (LR_) 2.0 HDi | 2005-02 - 2010-12 | 100 | 1997 |
PEUGEOT
16 vehicles
307
2002 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 307 Break (3E) 1.6 HDi | 2005-04 - 2008-04 | 66 | 90 | 1560 | |
| 307 Break (3E) 2.0 HDi 135 | 2004-02 - 2008-04 | 100 | 136 | 1997 | |
| 307 SW (3H) 1.6 HDI 90 | 2005-04 - 2008-04 | 66 | 90 | 1560 | |
| 307 SW (3H) 2.0 16V | 2002-03 - 2005-06 | 100 | 136 | 1997 | |
| 307 (3A/C) 1.6 BioFlex | 2007-09 - 2009-04 | 80 | 1587 | ||
| 307 SW Umpi- / ikkunakori (3E_, 3H_) 2.0 HDi | 2004-04 - 2007-11 | 100 | 1997 | ||
| 307 Break (3E) 2.0 | 2002-03 - 2005-06 | 100 | 136 | 1997 | |
| 307 Break (3E) 2.0 16V | 2005-03 - 2008-04 | 103 | 140 | 1997 | |
| 307 Break (3E) 1.4 | 2002-04 - 2003-09 | 55 | 75 | 1360 | |
| 307 Break (3E) 1.4 HDi | 2002-03 - 2005-06 | 50 | 68 | 1398 | |
| 307 (3A/C) 1.6 HDi | 2005-04 - 2009-03 | 66 | 90 | 1560 | |
| 307 (3A/C) 1.6 HDi 110 | 2004-02 - 2009-03 | 80 | 109 | 1560 | |
| 307 (3A/C) 2.0 HDi 135 | 2003-10 - 2007-11 | 100 | 136 | 1997 | |
| 307 SW (3H) 1.4 | 2002-04 - 2003-09 | 55 | 75 | 1360 | |
| 307 SW (3H) 2.0 16V | 2005-03 - 2008-04 | 103 | 140 | 1997 | |
| 307 SW (3H) 2.0 HDi 135 | 2004-02 - 2008-04 | 100 | 136 | 1997 |
Alternatives
€65,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€72,79
Lähetys 2 business days
€85,72
Lähetys 4 business days
€61,67
Lähetys 28 business days