Mitat ja koko
| Pituus | 804 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Uusi osa | |
| Nivelen läpimitta pyöräpuoli | 98 mm |
| Nivelen läpimitta vaihteistopuoli | 87 mm |
| Kierremitta | M33x1,5 |
| Ulkohammastus pyöräpuoli | 35 |
| Ulkohammastus tasauspyörästöpuoli | 41 |
| Tiivisteen läpimitta | 71.5 mm |
Shipping Details
| Weight | 9.52 Kg |
| Customs Code | 870850 |
| Country of Origin | Sweden |
€141.30
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
Cross-Reference Numbers
CITROËN
3272.PA
3272.PC
DA SILVA
3501T
C3501
DEPA
3097050
FIAT
1349789080
71790991
GENERAL RICAMBI
FI3462
PE3343
GSP
Multiparts
18-161270
PEUGEOT
3272.PA
3272.PC
RCA FRANCE
C900AN
SNRA
C1438
TRISCAN
Fit Vehicles
CITROËN
7 vehicles
JUMPER
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| JUMPER III Bussi 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 | |
| JUMPER III Bussi 2.2 HDi 150 | 2011-07 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| JUMPER III Lava / alusta 2.2 HDi 150 | 2011-07 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| JUMPER III Lava / alusta 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 | |
| JUMPER III Umpikori 2.2 HDi 100 | 2006-04 - 2012-12 | 74 | 101 | 2198 | |
| JUMPER III Umpikori 2.2 HDi 110 | 2011-07 - 2020-12 | 81 | 110 | 2198 | |
| JUMPER III Umpikori 2.2 HDi 150 | 2011-07 - ... | 110 | 150 | 2198 |
FIAT
19 vehicles
DUCATO
2006 - ...
PEUGEOT
5 vehicles
BOXER
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Bussi 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Bussi 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 |
Alternatives
€83,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€125,37
Lähetys 28 business days