Etuakseli, vasen
Mitat ja koko
| Pituus | 674 | mm |
| Pituus 2 | 64 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Uusi osa | |
| Nivelen läpimitta pyöräpuoli | 83 mm |
| Nivelen läpimitta vaihteistopuoli | 79.5 mm |
| Akselirunko | Pyöreäputkiakseli, massiivinen |
| Varsiläpimitta | 26.5 mm |
| Kierremitta | M20x1,5 |
| Ulkohammastus pyöräpuoli | 23 |
| Ulkohammastus tasauspyörästöpuoli | 26 |
| Tiivisteen läpimitta | 49 mm |
| Materiaali | TPE (termoplastinen elastomeeri) |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman laakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | mutterilla |
Shipping Details
| Weight | 6.719 Kg |
| Customs Code | 870850 |
| Country of Origin | Italy |
€138.38
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
CDX
230625
CIFAM
DEPA
3202650
3202950
3202970
EKG
924472
924528
924741
METELLI
Multiparts
18-291280
RCA FRANCE
R449A
R449AN
RENAULT
391010737R
77 11 135 422
77 11 368 284
77 11 497 634
82 00 167 535
82 00 264 664
82 00 356 803
82 00 432 515
82 00 511 116
82 00 623 807
82 00 626 043
82 00 661 555
82 00 661 557
82 00 690 053
82 01 236 059
SERCORE
221247
SHAFTEC
R432L
SNRA
R1590
TRISCAN
Fit Vehicles
RENAULT
50 vehicles
CAPTUR
2013 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAPTUR I (J5_, H5_) 1.2 TCe 120 | 2016-01 - 2018-08 | 87 | 118 | 1197 | |
| CAPTUR I (J5_, H5_) 1.5 dCi 90 (J5N4, J5M5, J5MW, J5M6, J5AL, J5AJ) | 2013-06 - 2019-06 | 66 | 90 | 1461 | |
| CAPTUR I (J5_, H5_) 1.2 TCe 120 | 2013-06 - 2018-12 | 88 | 120 | 1197 |
KANGOO
2008 - ...
MEGANE
2002 - ...
Alternatives
€127,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€202,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€99,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€139,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
SPIDAN ® 24528
Vetoakseli
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24472