Mitat ja koko
| Pituus | 932 | mm |
| Pituus 2 | 57 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Uusi osa | |
| Nivelen läpimitta vaihteistopuoli | 75 mm |
| Kierremitta | M20x1 |
| Ulkohammastus pyöräpuoli | 22 |
| Ulkohammastus tasauspyörästöpuoli | 22 |
| Tiivisteen läpimitta | 52 mm |
| Hammasluku, ABS-kehä | 29 |
| ABS-rengas-läpimitta | 78 mm |
Shipping Details
| Weight | 7.18 Kg |
| Customs Code | 870899 |
| Country of Origin | Italy |
€121.79
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
OPEL
Cross-Reference Numbers
CIFAM
DA SILVA
31271AT
C31230B
C31240B
C31271A
JC31271A
DEPA
3333400
3333500
EKG
924057
LÖBRO
METELLI
Multiparts
18-232101
OPEL
24427064
26076878
26076882
26092313
26095017
374370
374372
374413
374443
374468
374773
374800
93184282
93190106
RCA FRANCE
OA340AN
SHAFTEC
VA147AR
SNRA
O1227
SPIDAN
TRISCAN
VAUXHALL
26076878
26076882
26095017
3 74 370
3 74 372
374468
374773
Fit Vehicles
OPEL
33 vehicles
COMBO
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.3 CDTI 16V | 2005-08 - ... | 51 | 69 | 1248 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2012-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.4 16V | 2005-08 - ... | 66 | 90 | 1364 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 | 2001-10 - ... | 64 | 87 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 CNG 16V | 2006-06 - ... | 69 | 94 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 DI 16V | 2001-10 - ... | 48 | 65 | 1686 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 DTI 16V | 2001-10 - ... | 55 | 75 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.3 CDTI 16V | 2004-06 - 2011-01 | 51 | 69 | 1248 | |
| COMBO Tour 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2011-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| COMBO Tour 1.4 | 2004-10 - 2011-12 | 66 | 90 | 1364 | |
| COMBO Tour 1.6 | 2001-10 - 2006-09 | 64 | 87 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.6 CNG | 2006-06 - 2011-12 | 69 | 94 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.7 DI 16V | 2001-10 - 2004-06 | 48 | 65 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.7 DTI 16V | 2001-10 - 2004-06 | 55 | 75 | 1686 |
CORSA
2000 - 2012
TIGRA
2004 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TIGRA TwinTop (X04) 1.3 CDTI (R97) | 2004-06 - 2010-12 | 51 | 69 | 1248 | |
| TIGRA TwinTop (X04) 1.4 (R97) | 2004-06 - 2010-12 | 66 | 90 | 1364 | |
| TIGRA TwinTop (X04) 1.8 (R97) | 2004-06 - 2010-12 | 92 | 125 | 1796 |
VAUXHALL
2 vehicles
COMBO
2005 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO Mk II (C) Umpikori/tila-auto (F25) 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2011-11 | 55 | 75 | 1248 |
CORSA
2003 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA Mk II (C) (X01) 1.4 Twinport (F08, F68) | 2003-06 - 2006-10 | 66 | 1364 |
Alternatives
€124,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€244,70
Lähetys 28 business days