Mitat ja koko
| Pituus | 581 | mm |
| Pituus 2 | 57.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Uusi osa | |
| Nivelen läpimitta pyöräpuoli | 90.4 mm |
| Nivelen läpimitta vaihteistopuoli | 93.5 mm |
| Kierremitta | M22x1,5 |
| Ulkohammastus pyöräpuoli | 33 |
| Ulkohammastus tasauspyörästöpuoli | 25 |
| Tiivisteen läpimitta | 51.5 mm |
Shipping Details
| Weight | 7.0 Kg |
| Customs Code | 870850 |
| Country of Origin | China |
€113.41
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
DEPA
3332459
GSP
LÖBRO
Multiparts
18-231340
OPEL
13214836
13245912
3 74 641
3 74 802
3 75 033
93169677
SHAFTEC
VA176L
SPIDAN
TRISCAN
VAUXHALL
13214836
13245912
3 74 641
3 74 802
3 75 033
93169677
Fit Vehicles
OPEL
31 vehicles
ASTRA
2004 - ...
ZAFIRA
2005 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2010-12 | 74 | 100 | 1910 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 88 | 120 | 1910 | |
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.7 CDTI VAN (M75) | 2008-01 - 2015-04 | 81 | 110 | 1686 | |
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.7 CDTI VAN (M75) | 2008-01 - 2015-04 | 92 | 125 | 1686 | |
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.9 CDTI VAN (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 88 | 1910 | ||
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) | 2008-01 - 2015-04 | 81 | 110 | 1686 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) | 2007-03 - 2015-04 | 92 | 125 | 1686 |
Alternatives
€269,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€81,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€270,25
Lähetys 28 business days
€149,13
Lähetys 28 business days