Mitat ja koko
| Pituus | 616 | mm |
| Pituus 2 | 68.9 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Uusi osa | |
| Nivelen läpimitta pyöräpuoli | 82.4 mm |
| Nivelen läpimitta vaihteistopuoli | 80.7 mm |
| Kierremitta | M22x1,5 |
| Ulkohammastus pyöräpuoli | 27 |
| Ulkohammastus tasauspyörästöpuoli | 26 |
| Tiivisteen läpimitta | 57 mm |
Shipping Details
| Weight | 6.704 Kg |
| Customs Code | 870850 |
| Country of Origin | Sweden |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
Cross-Reference Numbers
CIFAM
DA SILVA
6201T
6205T
C6205
DEPA
3255102
3255202
EKG
921513
FORD
1008428
1023213
1690739
5029044
6757676
7294553
93BG-3B437-BD
93BG-3B437-BE
96BG-3B437-ABB
R93BG-3B437-BD
R93BG-3B437-BE
RE96BX-3B437-A1BB
GENERAL RICAMBI
GSP
LÖBRO
METELLI
Multiparts
18-011090
18-011091
QUINTON HAZELL
T526
SERCORE
12595
22591
SNRA
F2404
SPIDAN
Fit Vehicles
FORD
21 vehicles
MONDEO
1993 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 TD | 1995-11 - 1996-08 | 66 | 90 | 1753 | |
| MONDEO I Turnier (BNP) 2.5 i 24V | 1994-07 - 1996-08 | 125 | 170 | 2544 | |
| MONDEO II (BAP) 1.8 TD | 1996-08 - 2000-09 | 66 | 90 | 1753 | |
| MONDEO II (BAP) 2.5 24V | 1996-08 - 2000-09 | 125 | 170 | 2544 | |
| MONDEO II (BAP) 2.5 24V | 2000-06 - 2000-09 | 125 | 170 | 2495 | |
| MONDEO II (BAP) 2.5 ST 200 | 1999-05 - 2000-09 | 151 | 205 | 2495 | |
| MONDEO II Turnier (BNP) 2.5 24V | 1996-08 - 2000-09 | 125 | 170 | 2544 | |
| MONDEO II Turnier (BNP) 2.5 24V | 1999-10 - 2000-09 | 125 | 170 | 2495 | |
| MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 TD | 1993-06 - 1996-08 | 65 | 88 | 1753 | |
| MONDEO I Sedan (GBP) 1.8 TD | 1993-06 - 1996-08 | 65 | 88 | 1753 | |
| MONDEO I Sedan (GBP) 1.8 TD | 1995-10 - 1996-08 | 66 | 90 | 1753 | |
| MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 TD | 1996-08 - 2000-09 | 66 | 90 | 1753 | |
| MONDEO I (GBP) 1.8 TD | 1993-06 - 1996-08 | 65 | 88 | 1753 | |
| MONDEO I (GBP) 1.8 TD | 1995-10 - 1996-08 | 66 | 90 | 1753 | |
| MONDEO I (GBP) 2.5 i 24V | 1994-07 - 1996-08 | 125 | 170 | 2544 | |
| MONDEO I Sedan (GBP) 2.5 i 24V | 1994-07 - 1996-08 | 125 | 170 | 2544 | |
| MONDEO II Turnier (BNP) 2.5 ST 200 | 1999-05 - 2000-09 | 151 | 205 | 2495 | |
| MONDEO II Sedan (BFP) 1.8 TD | 1996-08 - 2000-09 | 66 | 90 | 1753 | |
| MONDEO II Sedan (BFP) 2.5 24V | 1996-08 - 2000-09 | 125 | 170 | 2544 | |
| MONDEO II Sedan (BFP) 2.5 24V | 2000-06 - 2000-09 | 125 | 170 | 2495 | |
| MONDEO II Sedan (BFP) 2.5 ST 200 | 1999-05 - 2000-09 | 151 | 205 | 2495 |
Alternatives
€143,22
Lähetys 28 business days