Mitat ja koko
| Pituus | 595 | mm |
| Pituus 2 | 57.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Nivelen läpimitta pyöräpuoli | 81 mm |
| Nivelen läpimitta vaihteistopuoli | 82 mm |
| Kierremitta | M20x1 |
| Ulkohammastus pyöräpuoli | 33 |
| Ulkohammastus tasauspyörästöpuoli | 22 |
| Tiivisteen läpimitta | 52 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.773 Kg |
| Customs Code | 870850 |
| Country of Origin | Sweden |
€158.72
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
CDX
150342
CIFAM
DA SILVA
31239T
31401T
C31239
DEPA
3331402
3332002
EKG
924066
LÖBRO
METELLI
Multiparts
18-231040
OPEL
3 74 775
374321
9117407
93184254
RCA FRANCE
OA904AN
SHAFTEC
VA126L
SNR
R-DK53.038
SNRA
O1270
SPIDAN
TRISCAN
Fit Vehicles
OPEL
31 vehicles
ASTRA
1998 - 2009
ZAFIRA
1999 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.6 16V (F75) | 1999-04 - 2005-06 | 74 | 101 | 1598 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.6 CNG (F75) | 2001-09 - 2005-06 | 71 | 97 | 1598 |
VAUXHALL
1 vehicles
ASTRA
1998 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA Mk IV (G) Viistoperä (T98) 1.6 16V (F08, F48) | 1998-02 - 2005-05 | 74 | 101 | 1598 |
Alternatives
€116,82
Lähetys 2 business days
€224,47
Lähetys 28 business days
€191,22
Lähetys 28 business days