Takana
Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 30 | mm |
| Korkeus | 121 | mm |
| Ulkoläpimitta | 304 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 26 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 192 mm |
| Reikien määrä | 6 |
| Asennuspuoli | Takana |
| Navan reiän halkaisija | 157 mm |
| Kierremitta | M12x1,5 |
| Paino | 11.5 kg |
Shipping Details
| Weight | 11.76 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€75.38
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
ACDelco
AC3007D
ATE
AUGER
BENDIX
562484B
569126B
BERAL
BOSCH
BREMBO
CEI
DON
DT Spare Parts
FEBI BILSTEIN
FERODO
FTE
BS5123H
HELLA
8DD 355 117 541
JURATEK
MER111
JURID
MERCEDES-BENZ
MERITOR
MBR6067
MEYLE
OPTIMAL
BS8826
BS8826C
PAGID
58260
PE Automotive
0104044407119077
PEX
140696
SAMPA
201.338
ST-TEMPLIN
03.110.1926.260
STELLOX
60203723VSX
8500775SX
TEXTAR
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
TRW
VALEO
ZIMMERMANN
400144600
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
34 vehicles
VARIO
1996 - ...
Alternatives
€45,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä