Etuakseli, Vasen, Alla
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Alla |
| Asennuspuoli | Etuakseli |
| Asennuspuoli | Vasen |
| Ohjausmalli | Poikittaistukivarsi |
| Tarvittava kappalemäärä | 1 |
| Materiaali | Teräslevy |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Alapallo-/pallonivelellä |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Kumilaakerilla |
| Kiinnityspisteiden läpimitta | 14.2 mm |
| Kiinnityspisteiden läpimitta | 16.2 mm |
| Kiinnityspisteiden läpimitta | 23.3 mm |
| parilliset tuotenumerot | G6-2075 |
| Pultin läpimitta | 20 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.789 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Germany |
€116.64
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MAZDA
G46C-34-350
G46C-34-350B
GHP9-34-350
GHP9-34-350A
GHP9-34-350B
GHP9-34-350C
GHP9-34-350D
GHP9-34-350E
GHP9-34-350F
GHP9-34-350G
GHP9-34-350H
GHP9-34-350J
GHP9-34-350K
GHP9-34-350L
GHP9-34-350M
KD35-34-350D
KD35-34-350E
KD35-34-350F
KD35-34-350G
KD35-34-350H
KD35-34-350J
KD53-34-350A
KD53-34-350D
KD53-34-350E
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ACKOJA
AIC
BLUE PRINT
CTE
CS-372L
FAI AutoParts
FEBEST
FEBI BILSTEIN
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J4903056
J4903060
MAZDA
G46C-34-350
G46C-34-350B
GHP9-34-350
GHP9-34-350A
GHP9-34-350B
GHP9-34-350C
GHP9-34-350D
GHP9-34-350E
GHP9-34-350F
GHP9-34-350G
GHP9-34-350H
GHP9-34-350J
GHP9-34-350K
GHP9-34-350L
GHP9-34-350M
KD35-34-350D
KD35-34-350E
KD35-34-350F
KD35-34-350G
KD35-34-350H
KD35-34-350J
KD53-34-350A
KD53-34-350D
KD53-34-350E
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MONROE
MOOG
NAPA
NST2632
NIPPARTS
N4903038
RED-LINE
40MZ051
SIDEM
51576
TRISCAN
VAICO
Fit Vehicles
MAZDA
53 vehicles
6
2012 - ...
CX-5
2011 - 2017
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CX-5 (KE, GH) 2.0 (KE107, KEEFW) | 2012-07 - 2017-02 | 114 | 1998 | ||
| CX-5 (KE, GH) 2.0 AWD (KE107, KEEAW) | 2012-02 - 2017-02 | 113 | 1998 | ||
| CX-5 (KE, GH) 2.0 | 2015-04 - 2017-02 | 113 | 1998 | ||
| CX-5 (KE, GH) 2.0 | 2012-02 - 2017-02 | 110 | 1998 | ||
| CX-5 (KE, GH) 2.0 AWD | 2012-02 - 2017-02 | 110 | 1998 | ||
| CX-5 Van (KE_) SKYACTIV-G (KEC9) | 2015-04 - 2017-02 | 121 | 1998 | ||
| CX-5 Van (KE_) SKYACTIV-G AWD (KEK9) | 2015-04 - 2017-02 | 118 | 1998 | ||
| CX-5 Van (KE_) SKYACTIV-G AWD (KEN9) | 2015-04 - 2017-02 | 141 | 2488 | ||
| CX-5 Van (KE_) SKYACTIV-D (KEF9) | 2015-04 - 2017-02 | 110 | 2191 | ||
| CX-5 Van (KE_) SKYACTIV-D AWD (KEN9) | 2015-04 - 2017-02 | 110 | 2191 | ||
| CX-5 Van (KE_) SKYACTIV-D AWD (KEN9, KE2AW) | 2015-04 - 2017-02 | 129 | 2191 | ||
| CX-5 (KE, GH) 2.0 (KE107) | 2012-01 - 2017-02 | 115 | 1998 | ||
| CX-5 (KE, GH) 2.0 AWD (KE107) | 2012-01 - 2017-02 | 115 | 1998 | ||
| CX-5 (KE, GH) 2.2 D 4WD (KE2AW) | 2012-04 - 2017-02 | 129 | 2188 | ||
| CX-5 (KE, GH) 2.2 D | 2012-04 - 2017-02 | 129 | 2191 | ||
| CX-5 (KE, GH) 2.2 D (KE2FW) | 2012-04 - 2017-02 | 129 | 2188 | ||
| CX-5 (KE, GH) 2.0 AWD (KEEAW) | 2011-11 - 2017-02 | 118 | 160 | 1998 | |
| CX-5 (KE, GH) 2.2 D AWD (KE2AW) | 2012-04 - 2017-02 | 110 | 150 | 2191 | |
| CX-5 (KE, GH) 2.2 D AWD (KE102) | 2012-04 - 2017-02 | 129 | 175 | 2191 | |
| CX-5 (KE, GH) 2.5 AWD | 2015-02 - 2017-02 | 141 | 192 | 2488 | |
| CX-5 (KE, GH) 2.2 D (KE2FW) | 2012-04 - 2017-02 | 110 | 150 | 2191 | |
| CX-5 (KE, GH) 2.0 (KEEFW) | 2011-11 - 2017-02 | 121 | 165 | 1998 |
Alternatives
€122,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€101,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€113,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä