Oikea, Etuakseli, Alla
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Oikea |
| Asennuspuoli | Alla |
| Asennuspuoli | Etuakseli |
| Ohjausmalli | Poikittaistukivarsi |
| Tarvittava kappalemäärä | 1 |
| Kartiomitta | 17.2 mm |
| Materiaali | Teräsvalu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Alapallo-/pallonivelellä |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Kumilaakerilla |
| Kiinnityspisteiden läpimitta | 15 mm |
| Kiinnityspisteiden läpimitta | 18 mm |
| parilliset tuotenumerot | G6-1596 |
| Ulkokierre | M16 x 1,50 RHT M mm |
Shipping Details
| Weight | 7.16 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Germany |
€115.49
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
GENERAL MOTORS
NISSAN
OPEL
RENAULT
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
BLUE PRINT
BORG & BECK
BCA7476
FAI AutoParts
FEBI BILSTEIN
FIAT
6000618835
6000640445
FIRST LINE
FCA7476
GENERAL MOTORS
93868599
HERTH+BUSS JAKOPARTS
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MONROE
NAPA
NST2595
NISSAN
54500-00Q2B
54500-00Q3A
OCAP
0383875
OPEL
4422269
QUINTON HAZELL
QSA2772S
RENAULT
545006069R
RHIAG
10557648
694005
SIDEM
6271
STARLINE
32.92.700
SWAG
TRISCAN
VAICO
VAUXHALL
93868599
Fit Vehicles
FIAT
18 vehicles
TALENTO
2016 - ...
NISSAN
16 vehicles
NV300
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| NV300 Umpikori (X82) 1.6 dci 120 | 2016-09 - ... | 89 | 121 | 1598 | |
| NV300 Umpikori (X82) 1.6 dci 125 | 2016-09 - ... | 92 | 125 | 1598 | |
| NV300 Umpikori (X82) 1.6 dci 145 | 2016-09 - ... | 107 | 146 | 1598 | |
| NV300 Umpikori (X82) 1.6 dci 95 | 2016-09 - ... | 70 | 95 | 1598 | |
| NV300 Kombi (X82) 1.6 dCi 125 | 2016-09 - ... | 92 | 125 | 1598 | |
| NV300 Kombi (X82) 1.6 dCi 145 | 2016-09 - ... | 107 | 145 | 1598 | |
| NV300 Kombi (X82) 1.6 dci 95 | 2016-09 - ... | 70 | 95 | 1598 | |
| NV300 Umpikori (X82) 2.0 dCi 120 | 2019-07 - ... | 88 | 1997 | ||
| NV300 Umpikori (X82) 2.0 dCi 145 | 2019-07 - ... | 107 | 1997 | ||
| NV300 Umpikori (X82) 2.0 dCi 170 | 2019-07 - ... | 125 | 1997 | ||
| NV300 Kombi (X82) 2.0 dCi 145 | 2019-07 - ... | 107 | 1997 | ||
| NV300 Kombi (X82) 2.0 dCi 120 | 2019-07 - ... | 88 | 1997 | ||
| NV300 Kombi (X82) 2.0 dCi 170 | 2019-07 - ... | 125 | 1997 | ||
| NV300 Kombi (X82) 1.6 dci 120 | 2016-09 - ... | 89 | 1598 | ||
| NV300 Lava / alusta (X82) 1.6 dci 125 | 2016-09 - ... | 92 | 1598 | ||
| NV300 Lava / alusta (X82) 1.6 dci 145 | 2016-09 - ... | 107 | 1598 |
OPEL
17 vehicles
VIVARO
2014 - 2019
RENAULT
16 vehicles
TRAFIC
2014 - ...
Alternatives
€85,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€101,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€93,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€93,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä