Oikea, Etuakseli, Alla
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Oikea |
| Asennuspuoli | Alla |
| Asennuspuoli | Etuakseli |
| Ohjausmalli | Poikittaistukivarsi |
| Tarvittava kappalemäärä | 1 |
| Kartiomitta | 17.2 mm |
| Materiaali | Teräslevy |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Alapallo-/pallonivelellä |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Kumilaakerilla |
| Kiinnityspisteiden läpimitta | 14.3 mm |
| Kiinnityspisteiden läpimitta | 18.2 mm |
| parilliset tuotenumerot | G6-1572 |
| Ulkokierre | M12 x 1,50 RHT M mm |
Shipping Details
| Weight | 3.631 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Germany |
€65.71
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
BORG & BECK
BCA6823
DELPHI
FAI AutoParts
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FCA6823
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MONROE
MOOG
NAPA
NST2289
OCAP
QUINTON HAZELL
QSA2544S
RENAULT
545006711R
545007549R
545008682R
545009207R
RHIAG
10557867
685445
RTS
SASIC
SIDEM
5877
SKF
SWAG
TOPRAN
TRISCAN
VAICO
Fit Vehicles
RENAULT
83 vehicles
FLUENCE
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30A) | 2010-02 - ... | 63 | 86 | 1461 | |
| FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30B) | 2010-02 - ... | 78 | 106 | 1461 | |
| FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30D, L30L, L306, L33F, L33L, L33M, L33V, L33W) | 2010-02 - ... | 81 | 110 | 1461 | |
| FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30S) | 2010-02 - ... | 66 | 90 | 1461 | |
| FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30P, L30R) | 2010-02 - ... | 82 | 111 | 1598 | |
| FLUENCE (L3_) 1.6 (L33T, L33J, L304, L305, L30H) | 2013-01 - ... | 86 | 1598 | ||
| FLUENCE (L3_) 1.6 16V | 2010-02 - ... | 78 | 1598 | ||
| FLUENCE (L3_) 1.5 dCi | 2014-07 - ... | 70 | 95 | 1461 | |
| FLUENCE (L3_) 1.6 dCi | 2013-01 - ... | 96 | 130 | 1598 | |
| FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) | 2010-02 - ... | 81 | 110 | 1598 | |
| FLUENCE (L3_) 2.0 16V (L30C, L30G, L30T, L30V) | 2010-02 - ... | 103 | 140 | 1997 | |
| FLUENCE (L3_) Z.E. | 2012-02 - ... | 70 | 95 |
GRAND
2009 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y) | 2009-02 - 2016-09 | 81 | 110 | 1598 | |
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (JZ1Y) | 2009-02 - 2016-09 | 81 | 110 | 1598 | |
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (JZ1Y) | 2012-04 - 2016-09 | 79 | 107 | 1598 | |
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U) | 2009-02 - 2016-09 | 81 | 109 | 1598 | |
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ0B, JZ07) | 2009-02 - 2016-09 | 78 | 106 | 1461 | |
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ02, JZ0R) | 2010-11 - 2016-09 | 70 | 95 | 1461 | |
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ0A) | 2009-04 - 2016-09 | 63 | 86 | 1461 | |
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ09, JZ0D, JZ10, JZ14, JZ1G, JZ29, JZ2C) | 2009-04 - 2016-09 | 81 | 110 | 1461 |
MEGANE
2008 - 2017
SCÉNIC
2009 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi | 2009-04 - 2016-09 | 81 | 110 | 1461 | |
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi | 2009-04 - 2016-09 | 63 | 86 | 1461 | |
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ02, JZ0R) | 2010-11 - 2016-09 | 70 | 95 | 1461 | |
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi | 2009-02 - 2016-09 | 78 | 106 | 1461 | |
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U, JZ1B) | 2009-02 - 2016-09 | 81 | 110 | 1598 | |
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y) | 2009-02 - 2016-09 | 81 | 110 | 1598 | |
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel | 2009-02 - 2016-09 | 81 | 110 | 1598 | |
| SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ02) | 2013-01 - 2016-09 | 70 | 1461 |
Alternatives
€54,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä