Etuakseli, oikea
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin malli | Vaimennin, jousituella |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Kierremitta | M12x1,75 |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 58 mm |
| Männänvarren läpimitta | 22 mm |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | AK-735343 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | AK-735476 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | F8-7428 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | OP-CSM10166 |
| parilliset tuotenumerot | A-3451GL |
| Jousijalan ulkohalkaisija | 51 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.291 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Germany |
€52.04
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
OPEL
Cross-Reference Numbers
AL-KO
307944
BILSTEIN
BOGE
32-Q91-A
32-U98-A
FIAT
344655
344660
51783653
51796448
51796545
51796546
51796547
51796548
51805316
51805318
51814455
51814457
51825909
51827234
51833504
51841916
51861115
51865487
51865488
51865489
51865490
51865491
51866699
51874108
51877882
55702651
55703656
55703657
55703658
93188950
93188954
HERTH+BUSS JAKOPARTS
KONI
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MONROE
OPEL
344655
344660
51783653
51796448
51796545
51796546
51796547
55702651
55703656
55703658
93188950
93188954
QUINTON HAZELL
QAG878013
RED-LINE
39FT032
RHIAG
RHA-32696-AM
SACHS
STARLINE
KTL 0057
TLST0278
TRISCAN
VAUXHALL
93188950
93188954
Fit Vehicles
ABARTH
2 vehicles
GRANDE
2007 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO 1.4 (199.AXN1B) | 2007-07 - 2010-06 | 114 | 1368 | ||
| GRANDE PUNTO 1.4 ESSEESSE / SUPERSPORT (199.AXX1B) | 2008-05 - 2010-06 | 132 | 1368 |
FIAT
67 vehicles
500L
2012 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 500L (351_, 352_) 1.4 (199LYB1B) | 2012-09 - ... | 70 | 95 | 1368 | |
| 500L (351_, 352_) 0.9 (199LYC1B) | 2012-09 - ... | 77 | 105 | 875 |
GRANDE
2005 - ...
LINEA
2007 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LINEA (323_, 110_) 1.3 D Multijet (323AXB11, 323AXB1A) | 2007-06 - ... | 66 | 90 | 1248 | |
| LINEA (323_, 110_) 1.4 | 2007-06 - ... | 57 | 77 | 1368 | |
| LINEA (323_, 110_) 1.4 T-Jet (323AXC1A) | 2007-05 - ... | 88 | 120 | 1368 | |
| LINEA (323_, 110_) 1.6 D Multijet | 2009-06 - ... | 77 | 105 | 1598 |
PUNTO
2008 - ...
OPEL
26 vehicles
CORSA
2006 - 2014
Alternatives
€63,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€71,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€65,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä