Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Reiän halkaisija | 12 mm |
| Kierremitta | M12x1,25 |
| Männänvarren pituus | 216 mm |
| Alustarakenne | Autoihin, joissa vakio alusta |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 58 mm |
| Männänvarren läpimitta | 22 mm |
| parilliset tuotenumerot | A-3200GR |
| Jousijalan ulkohalkaisija | 50 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.103 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Germany |
€43.34
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AIC
AL-KO
3.200IG
302005
BILSTEIN
VNE-4587
BOGE
30-F42-A
32-B73-F
DELPHI
DENCKERMANN
DSB064G
DJ PARTS
DS1404GS
FEBEST
GABRIEL
35192
35207
HERTH+BUSS JAKOPARTS
KAMOKA
KYB
MAPCO
20710
MONROE
OPEL
0344120
0344307
0344309
344120
344307
344309
QUINTON HAZELL
178658
178660
LIP178658
RED-LINE
39OP019
TOPRAN
TRISCAN
VAUXHALL
72118799
90512992
9118394
VITAL SUSPENSIONS
110560.1
210560
Fit Vehicles
OPEL
48 vehicles
VECTRA
1995 - 2003
Alternatives
€66,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€70,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
SACHS ® 115 648
Iskunvaimennin
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
312 317