Etuakseli
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Etuakseli |
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Reiän halkaisija | 14 mm |
| Kierremitta | M14x1,5 |
| Männänvarren pituus | 229 mm |
| Alustarakenne | Autoihin, joissa vakio alusta |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 75 mm |
| Männänvarren läpimitta | 20 mm |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | AK-735060 |
| Jousijalan ulkohalkaisija | 45 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.439 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Germany |
€45.88
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
AL-KO
3.149G
301493
BOGE
30-B94-0
30-B94-A
30-J05-0
30-J05-S
DELPHI
DENCKERMANN
DSB032G
FEBEST
HERTH+BUSS JAKOPARTS
KAMOKA
KLAXCAR FRANCE
46024z
MAGNETI MARELLI
356214080000
357167070000
MAPCO
20131
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
NK
QUINTON HAZELL
LIP178785
RED-LINE
39RE021
RENAULT
8200117296
8200117297
8200117298
8200657093
SIDAT
F210G1483
STARLINE
TL C00045.2
VITAL SUSPENSIONS
110643.0
210643
Fit Vehicles
RENAULT
49 vehicles
LAGUNA
2001 - 2007
Alternatives
€67,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€73,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€64,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€70,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€57,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä