Taka-akseli
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Taka-akseli |
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Teleskooppi-iskunvaimentaja |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| suurin pituus | 418 mm |
| Männänvarren läpimitta | 15 mm |
| Jousijalan ulkohalkaisija | 51 mm |
| väh. pituus | 283 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.15 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Germany |
€28.75
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
FIAT
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
AL-KO
204673
2467G
BILSTEIN
BOGE
32-T07-A
CITROËN
5206KP
DELPHI
FEBEST
FIAT
1355825080
1355831080
1357468080
1357470080
1359217080
1362550080
1362552080
1362559080
1362880080
GABRIEL
G71119
KAGER
81-1785
KAMOKA
KRAFT AUTOMOTIVE
4013052
Magnum Technology
NK
PEUGEOT
5206KP
SACHS
TRISCAN
TRW
Fit Vehicles
CITROËN
25 vehicles
JUMPER
2006 - ...
FIAT
35 vehicles
DUCATO
2006 - ...
PEUGEOT
26 vehicles
BOXER
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Bussi 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 120 | 2006-04 - 2016-12 | 88 | 120 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 130 | 2011-03 - ... | 96 | 131 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 145 | 2010-04 - 2013-12 | 107 | 146 | 2999 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 160 | 2006-04 - 2015-12 | 116 | 156 | 2999 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 175 | 2011-03 - ... | 130 | 177 | 2999 | |
| BOXER Bussi 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 | |
| BOXER Bussi 2.2 HDi 110 | 2011-03 - 2020-12 | 81 | 110 | 2198 | |
| BOXER Bussi 2.2 HDi 120 | 2006-04 - 2016-12 | 88 | 120 | 2198 | |
| BOXER Bussi 2.2 HDi 130 | 2011-03 - ... | 96 | 131 | 2198 | |
| BOXER Bussi 3.0 HDi 145 | 2010-04 - 2013-12 | 107 | 146 | 2999 | |
| BOXER Bussi 3.0 HDi 160 | 2006-04 - 2015-12 | 115 | 156 | 2999 | |
| BOXER Bussi 3.0 HDi 175 | 2011-03 - ... | 130 | 177 | 2999 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 110 | 2011-03 - 2020-12 | 81 | 110 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 120 | 2006-04 - 2016-12 | 88 | 120 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 130 | 2006-04 - ... | 96 | 131 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 155 | 2006-07 - 2015-12 | 115 | 156 | 2999 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 155 | 2006-04 - 2015-12 | 115 | 2999 | ||
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 110 | 2011-03 - 2020-12 | 81 | 110 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 145 | 2010-04 - 2013-12 | 107 | 146 | 2999 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 160 | 2006-04 - 2015-12 | 116 | 156 | 2999 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 175 | 2011-03 - ... | 130 | 177 | 2999 |
Alternatives
€46,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€65,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä