Etuakseli
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Etuakseli |
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Kierremitta | M10x1 |
| Männänvarren pituus | 184 mm |
| Männänvarren läpimitta | 12.5 mm |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | AK-735066 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | AK-735111 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | F8-6289 |
| Jousijalan ulkohalkaisija | 40 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.105 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Germany |
€22.75
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AL-KO
1.144G
101443
ALFA ROMEO
50515466
60624991
60663769
60669922
60671076
60696956
BOGE
27-P03-A
36-206-0
36-C14-0
36-H09-0
DELPHI
FIRST LINE
FSA1716G
FLENNOR
FDG1144-FLR
GABRIEL
HERTH+BUSS JAKOPARTS
KAGER
81-0190
MAGNETI MARELLI
METZGER AUTOTEILE
MONROE
NK
QUINTON HAZELL
179709
LIP179709
RED-LINE
39AL001
SIDAT
F210G1376
STARLINE
TL ST082.2
TRISCAN
TRW
VITAL SUSPENSIONS
110975.0
210975
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
42 vehicles
147
2001 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A) | 2001-01 - 2010-03 | 77 | 105 | 1598 | |
| 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A) | 2003-06 - 2010-03 | 74 | 101 | 1910 | |
| 147 (937_) 1.9 JTDM 8V (937.AXD1A, 937.AXU1A, 937.BXU1A) | 2005-07 - 2010-03 | 88 | 120 | 1910 | |
| 147 (937_) 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1) | 2001-01 - 2010-03 | 110 | 150 | 1970 | |
| 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A) | 2001-01 - 2010-03 | 88 | 120 | 1598 | |
| 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXD1A, 937.BXD1A, 937.AXV1A, 937.BXB1A,... | 2001-04 - 2010-03 | 85 | 115 | 1910 |
156
1997 - 2006
GT
2003 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GT (937_) 1.9 JTD (937CXN1B) | 2003-11 - 2010-09 | 110 | 150 | 1910 | |
| GT (937_) 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11) | 2003-11 - 2010-09 | 121 | 165 | 1970 | |
| GT (937_) 1.8 TS (937CXR1A) | 2003-11 - 2010-09 | 103 | 140 | 1747 |
Alternatives
€58,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€87,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä