Mitat ja koko
| Korkeus | 96.7 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Jäähdytyskanavalla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Männänrengasuralla |
| Syvennys 1 | 19.4 mm |
| Männän välys | 0.077 mm |
| Puristuskorkeus | 58.75 mm |
| Sylinterin halkaisija | 94.4 mm |
| Pultin läpimitta | 32 mm |
| Syvennysläpimitta | 39.4 mm |
| Pultinpituus | 78 mm |
| Komponenttinumero | 08-854700-00 |
| Mekaanisesti työstetty | Leikkauksella/tilalla öljysuutinta varten |
| Vakiomitta | STD |
Shipping Details
| Weight | 1.4 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Turkey |
€92.88
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AE
FIAT
500340853
99477111
99482120
KOLBENSCHMIDT
MAHLE
PERFECT CIRCLE
59831480
Fit Vehicles
FIAT
11 vehicles
DUCATO
1997 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DUCATO Bussi (230_) 2.8 TDI 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 90 | 122 | 2800 | |
| DUCATO Umpikori (230_) 2.8 TDI | 1997-10 - 2002-04 | 90 | 122 | 2800 | |
| DUCATO Umpikori (230_) 2.8 TDI 4x4 | 1999-06 - 2002-04 | 90 | 122 | 2800 | |
| DUCATO Lava / alusta (230_) 2.8 iDTD 4x4 | 1998-05 - 2001-09 | 90 | 122 | 2799 | |
| DUCATO Lava / alusta (230_) 2.8 TDI | 1998-12 - 2002-04 | 90 | 122 | 2800 | |
| DUCATO Umpikori (230_) 2.8 TD 4x4 | 1998-05 - 2001-09 | 90 | 2799 | ||
| DUCATO Bussi (244_) 2.8 TD | 2003-11 - 2006-07 | 90 | 2799 | ||
| DUCATO Bussi (244_) 2.8 TD 4x4 | 2003-11 - 2006-07 | 90 | 2799 | ||
| DUCATO Umpikori (244_) 2.8 TD | 2001-12 - 2006-07 | 90 | 2799 | ||
| DUCATO Lava / alusta (244_) 2.8 JTD | 2003-11 - 2006-07 | 90 | 2799 | ||
| DUCATO Bussi (230_) 2.8 TDI | 1997-10 - 2002-04 | 90 | 122 | 2800 |
IVECO
27 vehicles
DAILY
1995 - 2007
MULTICAR
2 vehicles
M26
1996 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| M26 2,8 | 1996-01 - 2002-12 | 78 | 106 | 2799 | |
| M26 2,8 | 1996-01 - 2002-12 | 78 | 106 | 2799 |
OPEL
3 vehicles
MOVANO
1998 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.8 DTI (FD) | 1999-01 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.8 DTI (JD) | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MOVANO A Lava / alusta (X70) 2.8 DTI (ED, HD, UD0, UD4) | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 |
Alternatives
€144,98
Lähetys 28 business days