Mitat ja koko
| Korkeus | 57.2 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Ylimitta | 0.5 mm |
| Puristuskorkeus | 33.2 mm |
| Sylinterin halkaisija | 81.1 mm |
| Pultin läpimitta | 21 mm |
| Pultinpituus | 64 mm |
| Komponenttinumero | 08-786507-00 |
Shipping Details
| Weight | 0.5 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Germany |
€60.91
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AE
23984 0.50MM
KOLBENSCHMIDT
MAHLE
PERFECT CIRCLE
56064981
Fit Vehicles
FORD
34 vehicles
ESCORT
1992 - 2000
FIESTA
1992 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FIESTA III (GFJ) 1.8 16V | 1992-02 - 1995-12 | 77 | 105 | 1796 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V | 1992-02 - 1995-12 | 96 | 130 | 1796 |
MONDEO
1993 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MONDEO II (BAP) 1.8 i | 1996-08 - 2000-09 | 85 | 115 | 1796 | |
| MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 i | 1996-08 - 2000-09 | 85 | 115 | 1796 | |
| MONDEO I Sedan (GBP) 1.8 4x4 | 1993-02 - 1996-08 | 85 | 1796 | ||
| MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 4x4 | 1993-04 - 1996-08 | 85 | 115 | 1796 | |
| MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V | 1993-04 - 1996-08 | 85 | 115 | 1796 | |
| MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V | 1994-07 - 1996-08 | 82 | 112 | 1796 | |
| MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V | 1993-02 - 1996-08 | 85 | 115 | 1796 | |
| MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V | 1994-07 - 1996-08 | 82 | 112 | 1796 | |
| MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 4x4 | 1993-02 - 1996-08 | 85 | 115 | 1796 | |
| MONDEO I Sedan (GBP) 1.8 i 16V | 1993-02 - 1996-08 | 85 | 115 | 1796 | |
| MONDEO I Sedan (GBP) 1.8 i 16V | 1994-01 - 1996-08 | 82 | 112 | 1796 | |
| MONDEO II Sedan (BFP) 1.8 i | 1996-08 - 2000-09 | 85 | 115 | 1796 |
ORION
1992 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ORION III (GAL) 1.8 i 16V | 1992-02 - 1993-12 | 77 | 105 | 1796 | |
| ORION III (GAL) 1.8 i 16V | 1992-01 - 1993-12 | 96 | 130 | 1796 |
MORGAN
2 vehicles
FOUR
1999 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FOUR FOUR 1.8 | 1999-07 - 2002-08 | 85 | 1796 |
PLUS
1993 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PLUS FOUR 1.8 i | 1993-01 - 1999-06 | 96 | 131 | 1796 |