Mitat ja koko
| Korkeus | 73.2 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Männäntapin helalla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Jäähdytyskanavalla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Männänrengasuralla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Kiertok. vino yläpää |
| Syvennys 1 | 14.4 mm |
| Ylimitta | 0.5 mm |
| Puristuskorkeus | 48.4 mm |
| Sylinterin halkaisija | 84.51 mm |
| Pultin läpimitta | 30 mm |
| Syvennysläpimitta | 48.23 mm |
| Pultinpituus | 63.65 mm |
| Venttiilitilasyvyys 1 | 0.06 mm |
| Komponenttinumero | 08-452907-00 |
| Mekaanisesti työstetty | Leikkauksella/tilalla öljysuutinta varten |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
Shipping Details
| Weight | 0.804 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Turkey |
€104.11
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
FORD
60 vehicles
FOCUS
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FOCUS IV (HN) 2.0 ST EcoBlue | 2019-04 - ... | 140 | 1996 | ||
| FOCUS IV Turnier (HP) 2.0 ST EcoBlue | 2019-04 - ... | 140 | 1995 |
KUGA
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KUGA III (DFK) 2.0 EcoBlue mHEV | 2019-07 - ... | 110 | 1995 | ||
| KUGA III (DFK) 2.0 EcoBlue 4x4 | 2019-07 - ... | 140 | 1995 | ||
| KUGA III (DFK) 2.0 EcoBlue 4x4 | 2021-02 - ... | 110 | 1996 |
TOURNEO
2015 - 2023
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue | 2015-12 - 2023-12 | 77 | 105 | 1995 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue mHEV | 2019-05 - 2023-12 | 96 | 1995 | ||
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue | 2015-12 - 2023-12 | 96 | 130 | 1995 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue | 2015-12 - 2023-12 | 125 | 170 | 1995 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue mHEV | 2019-05 - 2023-12 | 136 | 1995 |
TRANSIT
2015 - ...