Mitat ja koko
| Korkeus | 68.8 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Männäntapin helalla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Jäähdytyskanavalla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Männänrengasuralla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Kiertok. vino yläpää |
| Syvennys 1 | 13.5 mm |
| Puristuskorkeus | 45.8 mm |
| Sylinterin halkaisija | 81 mm |
| Pultin läpimitta | 26 mm |
| Syvennysläpimitta | 51 mm |
| Pultinpituus | 66 mm |
| Komponenttinumero | 08-447500-00 |
| Mekaanisesti työstetty | Leikkauksella/tilalla öljysuutinta varten |
| Vakiomitta | STD |
Shipping Details
| Weight | 0.807 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Turkey |
€119.25
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAG
Cross-Reference Numbers
KOLBENSCHMIDT
MAHLE
VAG
04L107065AF
Fit Vehicles
MAN
23 vehicles
TGE
2016 - ...
VW
57 vehicles
CALIFORNIA
2015 - 2024
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T6 Camper (SGC, SGG, SHC) 2.0 TDI | 2015-04 - 2024-08 | 110 | 1968 | ||
| CALIFORNIA T6 Camper (SGC, SGG, SHC) 2.0 TDI 4motion | 2015-08 - 2024-08 | 110 | 1968 | ||
| CALIFORNIA T6 Camper (SGC, SGG, SHC) 2.0 TDI | 2016-05 - 2019-08 | 84 | 1968 | ||
| CALIFORNIA T6 Camper (SGC, SGG, SHC) 2.0 TDI | 2019-07 - 2024-08 | 81 | 1968 | ||
| CALIFORNIA T6 Camper (SGC, SGG, SHC) 2.0 TDI | 2015-04 - 2019-07 | 62 | 1968 | ||
| CALIFORNIA T6 Camper (SGC, SGG, SHC) 2.0 TDI | 2015-04 - 2019-12 | 75 | 1968 |
CRAFTER
2016 - ...
GRAND
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI FWD | 2019-04 - ... | 130 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion | 2019-04 - ... | 130 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI FWD | 2019-04 - ... | 103 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion | 2019-04 - ... | 103 | 1968 |
MULTIVAN
2015 - 2024
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI | 2015-04 - 2024-08 | 110 | 150 | 1968 | |
| MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI | 2016-05 - 2019-08 | 84 | 114 | 1968 | |
| MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI | 2019-07 - 2024-08 | 81 | 1968 | ||
| MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI | 2015-04 - 2019-07 | 62 | 84 | 1968 | |
| MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion | 2015-08 - 2024-08 | 110 | 150 | 1968 | |
| MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI | 2015-04 - 2019-12 | 75 | 102 | 1968 |
TRANSPORTER
2015 - 2024
Alternatives
€147,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€122,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä