Mitat ja koko
| Korkeus | 93.4 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Jäähdytyskanavalla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Männänrengasuralla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Kiertok. vino yläpää |
| Syvennys 1 | 16 mm |
| Puristuskorkeus | 63 mm |
| Sylinterin halkaisija | 95.8 mm |
| Pultin läpimitta | 36 mm |
| Syvennysläpimitta | 53.2 mm |
| Pultinpituus | 80 mm |
| Komponenttinumero | 08-421600-10 |
| Mekaanisesti työstetty | Leikkauksella/tilalla öljysuutinta varten |
| Vakiomitta | STD |
Shipping Details
| Weight | 1.236 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Turkey |
€130.01
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
IVECO
Cross-Reference Numbers
IVECO
0627 60
0627 79
2995580
2995581
2996842
2996843
500054560
500055727
504090702
5801884696
8097645
KOLBENSCHMIDT
Fit Vehicles
CITROËN
5 vehicles
JUMPER
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| JUMPER III Lava / alusta 3.0 HDi 145 | 2010-07 - 2013-12 | 107 | 146 | 2999 | |
| JUMPER III Lava / alusta 3.0 HDi 180 | 2011-07 - ... | 130 | 177 | 2999 | |
| JUMPER III Umpikori 3.0 HDi 145 | 2010-07 - 2013-12 | 107 | 146 | 2999 | |
| JUMPER III Umpikori 3.0 HDi 180 | 2011-07 - ... | 130 | 177 | 2999 | |
| JUMPER III Bussi 3.0 HDi 180 | 2011-07 - ... | 130 | 177 | 2999 |
FIAT
11 vehicles
DUCATO
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DUCATO Bussi (250_) 160 Multijet 3,0 D | 2006-07 - 2011-05 | 116 | 158 | 2999 | |
| DUCATO Bussi (250_) 180 Multijet 3,0 D | 2011-06 - ... | 130 | 177 | 2999 | |
| DUCATO Lava / alusta (250_) 160 Multijet 3,0 D | 2006-07 - 2011-05 | 115 | 156 | 2999 | |
| DUCATO Bussi (250_) 150 Multijet 3,0 D | 2010-04 - 2014-07 | 107 | 146 | 2999 | |
| DUCATO Lava / alusta (250_) 150 Multijet 3,0 D | 2010-04 - 2014-07 | 107 | 146 | 2999 | |
| DUCATO Lava / alusta (250_) 180 Multijet 3,0 D | 2011-06 - ... | 130 | 177 | 2999 | |
| DUCATO Bussi (250_) 160 Multijet 3,0 D 4x4 | 2006-07 - 2011-05 | 116 | 2999 | ||
| DUCATO Umpikori (250_) 160 Multijet 3,0 D 4x4 | 2006-07 - 2011-05 | 116 | 2999 | ||
| DUCATO Umpikori (250_) 160 Multijet 3,0 D | 2006-07 - 2011-12 | 115 | 156 | 2999 | |
| DUCATO Umpikori (250_) 150 Multijet 3,0 D | 2010-04 - 2014-07 | 107 | 146 | 2999 | |
| DUCATO Umpikori (250_) 180 Multijet 3,0 D | 2011-06 - ... | 130 | 177 | 2999 |
IVECO
43 vehicles
DAILY
2007 - ...
PEUGEOT
6 vehicles
BOXER
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 145 | 2010-04 - 2013-12 | 107 | 146 | 2999 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 175 | 2011-03 - ... | 130 | 177 | 2999 | |
| BOXER Bussi 3.0 HDi 145 | 2010-04 - 2013-12 | 107 | 146 | 2999 | |
| BOXER Bussi 3.0 HDi 175 | 2011-03 - ... | 130 | 177 | 2999 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 145 | 2010-04 - 2013-12 | 107 | 146 | 2999 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 175 | 2011-03 - ... | 130 | 177 | 2999 |
Alternatives
€130,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
KOLBENSCHMIDT ® 40510630
Männät
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
41106630€166,45
Lähetys 28 business days
€166,41
Lähetys 28 business days