Tiedot tuotteesta
| Jäähdytystapa | Ilmajäähdytteinen |
| Verkon pituus | 680 mm |
| Verkon leveys | 181 mm |
| Verkon syvyys | 40 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.241 Kg |
| Weight Volumetric | 8.103 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€79.93
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
4SEASONS
723005
723005O
AKS DASIS
187200N
AVA Clever Choice
RT4089
RTA4089
EACLIMA
36A60018
FRIGAIR
07093020
HELLA
JDEUS
823M78A
KALE
345000
MAGNETI MARELLI
NISSENS
OPEL
4500847
9161147
RENAULT
7701043695
THERMOTEC
VALEO
VAN WEZEL
VAUXHALL
4500847
9161147
Fit Vehicles
OPEL
13 vehicles
MOVANO
1998 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MOVANO A Umpikori (X70) 1.9 DTI (FD) | 2000-09 - 2001-10 | 59 | 80 | 1870 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 1.9 DTI (FD) | 2001-10 - ... | 60 | 82 | 1870 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.2 DTI (FD) | 2000-09 - ... | 66 | 90 | 2188 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.5 DTI (FD) | 2001-10 - ... | 84 | 115 | 2463 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.8 DTI (FD) | 1999-01 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 1.9 DTI (JD) | 2000-09 - 2001-10 | 59 | 80 | 1870 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 1.9 DTI (JD) | 2001-10 - ... | 60 | 82 | 1870 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.2 DTI (JD) | 2000-09 - ... | 66 | 90 | 2188 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.5 DTI (JD) | 2001-10 - ... | 84 | 115 | 2463 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.8 DTI (JD) | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MOVANO A Lava / alusta (X70) 2.2 DTI (ED, HD, UD0, UD4) | 2000-09 - ... | 66 | 90 | 2188 | |
| MOVANO A Lava / alusta (X70) 2.5 DTI (ED, HD, UD0, UD4) | 2001-10 - ... | 84 | 115 | 2463 | |
| MOVANO A Lava / alusta (X70) 2.8 DTI (ED, HD, UD0, UD4) | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 |
RENAULT
18 vehicles
MASTER
1997 - 2010
Alternatives
€102,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€89,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€93,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€71,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä