Tiedot tuotteesta
| Jäähdytystapa | Ilmajäähdytteinen |
| Verkon pituus | 540 mm |
| Verkon leveys | 175 mm |
| Verkon syvyys | 40 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.33 Kg |
| Weight Volumetric | 13.32 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€92.69
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
4SEASONS
723050
723050O
AKS DASIS
187024N
AVA Clever Choice
RT4456
RTA4456
EACLIMA
36A60036
FRIGAIR
07093120
HELLA
KALE
345030
MAGNETI MARELLI
351319203813
351319205340
MAHLE
NISSENS
OPEL
4416946
93854162
RENAULT
8200411160
THERMOTEC
VALEO
VAN WEZEL
43004456
VAUXHALL
93854162
Fit Vehicles
OPEL
12 vehicles
VIVARO
2006 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VIVARO A Lava / alusta (X83) 2.0 CDTI | 2006-01 - 2014-07 | 66 | 90 | 1995 | |
| VIVARO A Umpikori (X83) 2.0 CDTI (F7) | 2006-08 - 2014-07 | 66 | 90 | 1995 | |
| VIVARO A Umpikori (X83) 2.0 CDTI (F7) | 2006-08 - 2014-07 | 84 | 114 | 1995 | |
| VIVARO A Umpikori (X83) 2.5 CDTI (F7) | 2006-08 - 2014-07 | 107 | 146 | 2463 | |
| VIVARO A Umpikori (X83) 2.5 CDTI (F7) | 2006-08 - 2010-03 | 84 | 114 | 2464 | |
| VIVARO A Bussi (X83) 2.0 CDTI (F7, J7, A07) | 2006-08 - 2014-07 | 66 | 90 | 1995 | |
| VIVARO A Bussi (X83) 2.0 CDTI (F7, J7, A07) | 2006-08 - 2014-07 | 84 | 114 | 1995 | |
| VIVARO A Bussi (X83) 2.5 CDTI (F7, J7, A07) | 2006-08 - 2014-07 | 107 | 146 | 2463 | |
| VIVARO A Bussi (X83) 2.5 CDTI (F7, J7, A07) | 2006-08 - 2010-03 | 84 | 114 | 2464 | |
| VIVARO A Lava / alusta (X83) 2.5 CDTI | 2006-08 - 2010-03 | 84 | 114 | 2464 | |
| VIVARO A Lava / alusta (X83) 2.5 CDTI | 2006-08 - 2014-07 | 107 | 146 | 2463 | |
| VIVARO A Lava / alusta (X83) 2.0 CDTI | 2006-08 - 2014-07 | 84 | 114 | 1995 |
RENAULT
12 vehicles
TRAFIC
2006 - ...
Alternatives
€113,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€110,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€82,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä