Tiedot tuotteesta
| Jäähdytystapa | Vesijäähdytteinen |
| Materiaali | Alumiini |
| Verkon syvyys | 76 mm |
| Verkon leveys | 70 mm |
| Verkon pituus | 140 mm |
| Lisätarvike/lisätieto | Tiivisteillä |
Shipping Details
| Weight | 0.997 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€48.76
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
OPEL
Cross-Reference Numbers
4SEASONS
821010
AKS DASIS
156008N
156043N
AVA Clever Choice
OL3748
FIAT
55197184
55199627
55229187
FRIGAIR
07074003
JDEUS
M420089A
KALE
353370
MAHLE
OPEL
0650767
52985915
55197184
55229177
5650951
650006
650007
650008
650009
650767
93178917
93184675
93188379
SAAB
93178917
93184675
THERMOTEC
VAN WEZEL
37013725
VAUXHALL
93178917
93184675
93188379
Fit Vehicles
FIAT
3 vehicles
CROMA
2005 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CROMA (194_) 1.9 D Multijet (194AXB1B) | 2005-06 - 2011-12 | 88 | 120 | 1910 | |
| CROMA (194_) 1.9 D Multijet | 2005-06 - 2011-12 | 85 | 115 | 1910 | |
| CROMA Umpi- / ikkunakori (194_) 1.9 MJTD (194AXB1B) | 2006-04 - 2011-12 | 88 | 1910 |
OPEL
22 vehicles
ASTRA
2004 - 2012
ZAFIRA
2005 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 110 | 150 | 1910 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2010-12 | 74 | 100 | 1910 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 88 | 120 | 1910 | |
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.9 CDTI VAN (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 110 | 1910 | ||
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.9 CDTI VAN (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 88 | 1910 |
SAAB
3 vehicles
9-3
2004 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.9 TiD | 2004-09 - 2015-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| 9-3 StW (E50) 1.9 TiD | 2005-03 - 2015-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD | 2004-09 - 2015-02 | 88 | 120 | 1910 |
Alternatives
€64,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€85,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€177,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€88,94
Lähetys 2 business days