Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2199192 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | MANDO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 305 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 330 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.2 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.02 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€45.24
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
ALFA ROMEO
JEEP
Cross-Reference Numbers
ALFA ROMEO
77368771
BUDWEG CALIPER
DRI
ELSTOCK
83-2853
FIAT
51934204
52094020
52127008
52131293
52139659
71797974
71799041
77367233
77368575
77368675
JEEP
51934204
52094020
52109308
52127008
52131293
52139659
52177241
71797974
71799041
77367233
77368575
77368675
77368771
K68267930AA
K68346906AA
K68346906AB
K68443751AA
RE-EX
506-08213
TMI
BR008213
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
3 vehicles
TONALE
2022 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TONALE (965_) 1.5 Mild Hybrid | 2022-03 - ... | 96 | 1469 | ||
| TONALE (965_) 1.5 Mild Hybrid | 2022-03 - ... | 118 | 1469 | ||
| TONALE (965_) 1.6 VGT-D | 2022-09 - ... | 96 | 1598 |
FIAT
17 vehicles
500X
2014 - ...
JEEP
35 vehicles
COMPASS
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.3 | 2020-08 - ... | 110 | 1332 | ||
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.6 Multijet | 2021-04 - ... | 96 | 1598 | ||
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.3 Hybrid 4x4 | 2021-04 - ... | 140 | 1332 | ||
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.5 T4 Hybrid | 2022-03 - ... | 96 | 1469 | ||
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.3 Hybrid 4x4 | 2020-04 - ... | 177 | 1332 | ||
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.3 | 2020-08 - ... | 96 | 1332 | ||
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.4 MultiAir | 2017-03 - ... | 103 | 140 | 1368 | |
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.4 MultiAir 4x4 | 2017-03 - ... | 125 | 170 | 1368 | |
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.6 CRD | 2017-03 - ... | 88 | 120 | 1598 | |
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 2.0 CRD 4x4 | 2016-12 - ... | 125 | 170 | 1956 | |
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 2.0 CRD 4x4 | 2017-03 - ... | 103 | 140 | 1956 |
RENEGADE
2014 - ...
Alternatives
€224,21
Lähetys 28 business days