Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2199164 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | TRW |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 268 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.76 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.688 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€62.98
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
TOYOTA
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
BUDWEG CALIPER
CITROËN
1635254880
1651762080
DRI
4218730
ELSTOCK
87-3178
OPEL
1635254880
1651762080
39166047
95527038
PEUGEOT
1635254880
1651762080
TMI
BR009453
TOYOTA
SU001A8851
VAUXHALL
1635254880
1651762080
39166047
95527038
Fit Vehicles
CITROËN
13 vehicles
BERLINGO
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BERLINGO (ER_, EC_) 1.6 HDi 92 | 2018-09 - ... | 68 | 1560 | ||
| BERLINGO (ER_, EC_) 1.5 BlueHDi 130 (ECYHZJ, ECYHZR) | 2018-06 - ... | 96 | 1499 | ||
| BERLINGO (ER_, EC_) 1.5 BlueHDi 75 | 2018-06 - ... | 56 | 1499 | ||
| BERLINGO Umpikori/tila-auto (K9) PureTech 110 | 2018-06 - ... | 81 | 1199 | ||
| BERLINGO Umpikori/tila-auto (K9) 1.5 BlueHDi 100 | 2018-06 - ... | 75 | 1499 | ||
| BERLINGO Umpikori/tila-auto (K9) 1.5 BlueHDi 130 | 2018-06 - ... | 96 | 1499 | ||
| BERLINGO Umpikori/tila-auto (K9) 1.6 BlueHDi 75 | 2018-06 - 2020-04 | 55 | 1560 | ||
| BERLINGO Umpikori/tila-auto (K9) 1.6 BlueHDi 100 | 2018-06 - 2021-04 | 73 | 1560 | ||
| BERLINGO (ER_, EC_) 1.2 PureTech 130 | 2019-07 - ... | 96 | 1199 | ||
| BERLINGO Umpikori/tila-auto (K9) PureTech 130 | 2019-10 - ... | 96 | 1199 | ||
| BERLINGO Umpikori/tila-auto (K9) 1.5 BlueHDi 75 | 2019-10 - ... | 55 | 1499 | ||
| BERLINGO (ER_, EC_) 1.5 BlueHDi 100 | 2018-06 - ... | 75 | 1499 | ||
| BERLINGO (ER_, EC_) 1.2 PureTech 110 | 2018-06 - ... | 81 | 1199 |
OPEL
16 vehicles
COMBO
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO E Tour / Life (K9) Combo-e | 2023-11 - ... | 100 | |||
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) Combo-e | 2023-11 - ... | 100 | |||
| COMBO E Tour / Life (K9) 1.2 | 2018-06 - ... | 81 | 1199 | ||
| COMBO E Tour / Life (K9) 1.5 | 2018-06 - ... | 56 | 1499 | ||
| COMBO E Tour / Life (K9) 1.5 | 2018-06 - ... | 75 | 1499 | ||
| COMBO E Tour / Life (K9) 1.5 | 2018-06 - ... | 96 | 1499 | ||
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) 1.5 D | 2018-08 - ... | 56 | 1499 | ||
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) 1.5 D | 2018-08 - ... | 75 | 1499 | ||
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) 1.5 D | 2018-08 - ... | 96 | 1499 | ||
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) 1.6 D | 2018-06 - 2021-04 | 55 | 1560 | ||
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) 1.6 D | 2018-06 - 2020-04 | 73 | 1560 | ||
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) 1.2 | 2019-02 - ... | 81 | 1199 | ||
| COMBO E Tour / Life (K9) 1.2 | 2019-07 - ... | 96 | 1199 | ||
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) 1.2 | 2019-09 - ... | 96 | 1199 | ||
| COMBO E Tour / Life (K9) Combo-e | 2021-06 - 2023-10 | 100 | |||
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) Combo-e | 2021-07 - ... | 100 |
PEUGEOT
16 vehicles
PARTNER
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) 1.6 HDi 92 | 2018-09 - ... | 68 | 1560 | ||
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) 1.5 BlueHDI 130 | 2018-09 - ... | 96 | 1499 | ||
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) 1.6 BlueHDI 75 | 2018-09 - ... | 55 | 1560 | ||
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) 1.6 BlueHDI 100 | 2018-09 - ... | 73 | 1560 | ||
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) 1.5 BlueHDi 100 | 2019-07 - ... | 75 | 1499 | ||
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) 1.2 PureTech 110 | 2019-01 - ... | 81 | 1199 | ||
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) 1.2 PureTech 130 | 2019-07 - ... | 96 | 1199 | ||
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) 1.5 BlueHDi 75 | 2019-07 - ... | 55 | 1499 |
RIFTER
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| RIFTER 1.2 PureTech 110 | 2018-09 - ... | 81 | 1199 | ||
| RIFTER 1.5 BlueHDi 75 (ECYHW) | 2018-09 - ... | 55 | 1499 | ||
| RIFTER 1.5 BlueHDi 100 | 2018-08 - ... | 75 | 1499 | ||
| RIFTER 1.5 BlueHDi 130 | 2018-09 - ... | 96 | 1499 | ||
| RIFTER 1.2 PureTech 130 | 2019-07 - ... | 96 | 1199 | ||
| RIFTER 1.6 BlueHDi 100 | 2018-09 - ... | 73 | 1560 | ||
| RIFTER 1.6 HDi 75 / BlueHDi 75 | 2018-09 - ... | 55 | 1560 | ||
| RIFTER 1.6 HDi 92 | 2018-09 - ... | 68 | 1560 |
TOYOTA
13 vehicles
PROACE
2019 - ...