Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 219303 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | KELSEY HAYES |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 282 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.64 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.64 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€224.16
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €160,29
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CHRYSLER
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1531R
CARDONE
387982
CHRYSLER
04883376AA
05010032AA
4797567
4883376AA
5010032AA
DELCO REMY
DELPHI
LC7057
DODGE
4883376AA
5010032AA
DRI
ELSTOCK
FRIESEN
QBS4716
FTE
HELLA
8AC355393-171
RE-EX
506-02375
TMI
BR002375
TRW
UBD
54589
sbs
1301219304
Fit Vehicles
CHRYSLER
41 vehicles
300M
1998 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 300M (LR) 3.5 V6 24V | 1998-07 - 2000-08 | 187 | 254 | 3518 | |
| 300M (LR) 2.7 V6 24V | 1998-11 - 2000-08 | 149 | 203 | 2736 | |
| 300M (LR) 2.7 V6 24V | 2000-08 - 2004-09 | 150 | 204 | 2736 | |
| 300M (LR) 3.5 V6 24V | 2000-08 - 2004-09 | 185 | 252 | 3518 |
CARAVAN
1995 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CARAVAN 2.4 | 1995-01 - 2000-12 | 110 | 2429 | ||
| CARAVAN 2.4 | 1995-01 - 2000-08 | 111 | 2429 |
CONCORDE
1997 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CONCORDE 2.7 LX | 1997-10 - 2003-09 | 149 | 203 | 2736 | |
| CONCORDE 3.5 LX | 1997-10 - 2003-09 | 174 | 237 | 3518 | |
| CONCORDE 3.5 LX Supercharged | 1997-10 - 2003-09 | 186 | 253 | 3518 |
GRAND
1995 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND VOYAGER III VAN (GS) 3.3 | 1995-01 - 2001-03 | 116 | 3301 | ||
| GRAND VOYAGER III VAN (GS) 2.5 TD | 1995-01 - 2001-03 | 85 | 2499 | ||
| GRAND VOYAGER III VAN (GS) 2.4 | 1998-01 - 2001-12 | 111 | 2429 |
NEW
1993 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| NEW YORKER 3.5 i 24V | 1993-04 - 1998-09 | 155 | 211 | 3518 | |
| NEW YORKER 3.5 | 1995-03 - 1996-12 | 160 | 3518 |
VISION
1993 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VISION 3.5 TSi | 1993-09 - 1997-12 | 155 | 211 | 3518 |
VOYAGER
1990 - 2008
DODGE
7 vehicles
CARAVAN
1995 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CARAVAN 3.8 i AWD | 1995-01 - 2001-03 | 122 | 166 | 3778 | |
| CARAVAN 3.8 i AWD | 1995-01 - 2001-03 | 131 | 178 | 3778 | |
| CARAVAN 2.5 TD | 1995-01 - 2001-03 | 85 | 116 | 2499 | |
| CARAVAN 2.4 i | 1995-01 - 2001-03 | 111 | 151 | 2429 | |
| CARAVAN 3.0 | 1995-01 - 2000-06 | 112 | 152 | 2972 | |
| CARAVAN 3.3 i | 1995-01 - 2001-03 | 116 | 158 | 3301 |
INTREPID
1992 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| INTREPID 3.5 | 1992-10 - 1998-12 | 160 | 3518 |
Alternatives
€119,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€120,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€110,18
Lähetys 28 business days
€56,00
Lähetys 28 business days