Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 219304 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | KELSEY HAYES |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 282 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.61 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.61 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€224.16
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €160,29
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CHRYSLER
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1531
CARDONE
387981
CHRYSLER
04883377AA
05010033AA
4797566
4883377AA
5010033AA
DELCO REMY
DELPHI
LC7056
DODGE
4883377AA
5010033AA
DRI
ELSTOCK
FRIESEN
QBS4715
FTE
HELLA
8AC355393-181
RE-EX
506-02374
TMI
BR002374
TRW
UBD
54588
sbs
1301219303
Fit Vehicles
CHRYSLER
41 vehicles
300M
1998 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 300M (LR) 3.5 V6 24V | 1998-07 - 2000-08 | 187 | 254 | 3518 | |
| 300M (LR) 2.7 V6 24V | 1998-11 - 2000-08 | 149 | 203 | 2736 | |
| 300M (LR) 2.7 V6 24V | 2000-08 - 2004-09 | 150 | 204 | 2736 | |
| 300M (LR) 3.5 V6 24V | 2000-08 - 2004-09 | 185 | 252 | 3518 |
CARAVAN
1995 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CARAVAN 2.4 | 1995-01 - 2000-12 | 110 | 2429 | ||
| CARAVAN 2.4 | 1995-01 - 2000-08 | 111 | 2429 |
CONCORDE
1997 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CONCORDE 2.7 LX | 1997-10 - 2003-09 | 149 | 203 | 2736 | |
| CONCORDE 3.5 LX | 1997-10 - 2003-09 | 174 | 237 | 3518 | |
| CONCORDE 3.5 LX Supercharged | 1997-10 - 2003-09 | 186 | 253 | 3518 |
GRAND
1995 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND VOYAGER III VAN (GS) 3.3 | 1995-01 - 2001-03 | 116 | 3301 | ||
| GRAND VOYAGER III VAN (GS) 2.5 TD | 1995-01 - 2001-03 | 85 | 2499 | ||
| GRAND VOYAGER III VAN (GS) 2.4 | 1998-01 - 2001-12 | 111 | 2429 |
NEW
1993 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| NEW YORKER 3.5 i 24V | 1993-04 - 1998-09 | 155 | 211 | 3518 | |
| NEW YORKER 3.5 | 1995-03 - 1996-12 | 160 | 3518 |
VISION
1993 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VISION 3.5 TSi | 1993-09 - 1997-12 | 155 | 211 | 3518 |
VOYAGER
1990 - 2008
DODGE
7 vehicles
CARAVAN
1995 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CARAVAN 3.8 i AWD | 1995-01 - 2001-03 | 122 | 166 | 3778 | |
| CARAVAN 3.8 i AWD | 1995-01 - 2001-03 | 131 | 178 | 3778 | |
| CARAVAN 2.5 TD | 1995-01 - 2001-03 | 85 | 116 | 2499 | |
| CARAVAN 2.4 i | 1995-01 - 2001-03 | 111 | 151 | 2429 | |
| CARAVAN 3.0 | 1995-01 - 2000-06 | 112 | 152 | 2972 | |
| CARAVAN 3.3 i | 1995-01 - 2001-03 | 116 | 158 | 3301 |
INTREPID
1992 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| INTREPID 3.5 | 1992-10 - 1998-12 | 160 | 3518 |
Alternatives
€120,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€110,18
Lähetys 28 business days
€114,13
Lähetys 28 business days