Akselin takana, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 214780 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | GIRLING |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 239 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.6 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.358 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€66.60
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VW
Cross-Reference Numbers
ATE
24.3481-1605.7
AUDI
321615123
811615123
BENDIX
691865B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA48
CARDONE
381865
DELCO REMY
DELPHI
LC3334
DRI
ELSTOCK
82-0087
FRIESEN
QBS4258
FTE
GIRLING
32320738
RE-EX
506-00216
TMI
BR000216
TTV
TBS80566
UBD
50566
VAG
321615123
811615123
VW
321615123
sbs
1301214779
Fit Vehicles
AUDI
34 vehicles
80
1978 - 1987
90
1989 - 1991
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 90 B3 (893, 894, 8A2) 1.8 E | 1989-08 - 1991-08 | 82 | 1781 |
COUPE
1980 - 1988
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT | 1982-09 - 1988-10 | 66 | 90 | 1781 | |
| COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT | 1986-08 - 1987-10 | 79 | 107 | 1781 | |
| COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT | 1986-08 - 1988-10 | 82 | 112 | 1781 | |
| COUPE B2 (81, 855, 856) 1.9 | 1980-08 - 1983-07 | 85 | 115 | 1921 | |
| COUPE B2 (81, 855, 856) 2.0 | 1983-09 - 1986-07 | 85 | 115 | 1994 | |
| COUPE B2 (81, 855, 856) 1.6 | 1980-07 - 1981-08 | 55 | 75 | 1588 | |
| COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 | 1981-08 - 1983-07 | 55 | 75 | 1781 | |
| COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 GT | 1986-04 - 1988-10 | 65 | 88 | 1781 | |
| COUPE B2 (81, 855, 856) 2.0 | 1986-03 - 1988-04 | 83 | 113 | 1994 | |
| COUPE B2 (81, 855, 856) 2.1 GT | 1982-09 - 1987-10 | 96 | 131 | 2144 | |
| COUPE B2 (81, 855, 856) 2.1 GT | 1981-01 - 1983-07 | 79 | 2144 |
Alternatives
€65,27
Lähetys 28 business days
€98,93
Lähetys 28 business days