Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2147356 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | TRW |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 30 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 340 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.75 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.63 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€53.11
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CUPRA
SKODA
Cross-Reference Numbers
AUDI
5G0615123A
8V0615123B
8V0615123C
8V0615123E
8V0615123F
BREMBO
BUDWEG CALIPER
CUPRA
5F0615123A
5FA615123
DELCO REMY
DC84834
DRI
ELSTOCK
RE-EX
506-07434
SEAT
5F0615123
5F0615123A
5G0615123A
SKODA
5G0615123A
TMI
BR007434
TRISCAN
VAG
5F0615123
5F0615123A
5G0615123A
5G0615123D
8V0615123B
8V0615123C
8V0615123E
8V0615123F
VW
5G0615123A
5G0615123D
5G0615123L
Fit Vehicles
AUDI
33 vehicles
A3
2012 - ...
Q2
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| Q2 (GAB, GAG) SQ2 TFSI quattro | 2018-08 - ... | 221 | 1984 |
SEAT
18 vehicles
LEON
2013 - 2020
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LEON ST Umpi- / ikkunakori (5F8) 2.0 Cupra | 2016-11 - 2018-08 | 221 | 1984 | ||
| LEON (5F1) 2.0 Cupra | 2015-10 - 2020-08 | 213 | 290 | 1984 | |
| LEON (5F1) 2.0 Cupra | 2017-01 - 2018-08 | 221 | 300 | 1984 | |
| LEON SC (5F5) 2.0 Cupra | 2015-10 - 2016-11 | 213 | 290 | 1984 | |
| LEON SC (5F5) 2.0 Cupra | 2017-01 - 2018-08 | 221 | 300 | 1984 | |
| LEON ST (5F8) 2.0 Cupra | 2015-10 - 2020-08 | 213 | 290 | 1984 | |
| LEON ST (5F8) 2.0 Cupra | 2016-11 - 2018-08 | 221 | 300 | 1984 | |
| LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 4Drive | 2016-11 - 2020-08 | 221 | 300 | 1984 | |
| LEON ST Umpi- / ikkunakori (5F8) 2.0 Cupra | 2013-10 - 2020-08 | 206 | 1984 | ||
| LEON ST Umpi- / ikkunakori (5F8) 2.0 Cupra 4Drive | 2016-11 - 2018-08 | 221 | 1984 | ||
| LEON Umpimalli/viistoperä (5F1) 2.0 Cupra | 2015-09 - 2016-10 | 213 | 1984 | ||
| LEON Umpimalli/viistoperä (5F1) 2.0 Cupra | 2017-01 - 2018-08 | 221 | 1984 | ||
| LEON (5F1) 2.0 Cupra | 2013-10 - 2020-08 | 206 | 280 | 1984 | |
| LEON ST (5F8) 2.0 Cupra | 2013-10 - 2020-08 | 206 | 280 | 1984 | |
| LEON ST (5F8) 2.0 Cupra | 2013-10 - 2020-08 | 195 | 265 | 1984 | |
| LEON (5F1) 2.0 Cupra | 2013-10 - 2020-08 | 195 | 265 | 1984 | |
| LEON SC (5F5) 2.0 Cupra | 2013-10 - 2016-11 | 195 | 265 | 1984 | |
| LEON SC (5F5) 2.0 Cupra | 2013-10 - 2016-11 | 206 | 280 | 1984 |
VW
16 vehicles
GOLF
2013 - 2020
T-ROC
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| T-ROC (A11, D11) 2.0 R 4motion | 2019-09 - ... | 221 | 1984 |
Alternatives
€111,85
Lähetys 2 business days
€193,73
Lähetys 28 business days
€127,85
Lähetys 28 business days
€163,89
Lähetys 28 business days
€94,74
Lähetys 28 business days