Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2147219 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 18 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 282 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.12 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.12 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€52.75
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1309R
CARDONE
381954
DELCO REMY
DELPHI
LC7339
DRI
ELSTOCK
FRIESEN
QBS4380
FTE
RS549850A0
RX549850A0
GIRLING
32324825
HELLA
8AC355390-761
8AN355441-521
RE-EX
506-00539
TMI
BR000539
TRW
UBD
54505
VAG
701615124D
701615124DX
VW
701615124D
701615124DX
sbs
13012147220
Fit Vehicles
VW
29 vehicles
CALIFORNIA
1994 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 1.9 TD | 1994-07 - 2002-04 | 50 | 1896 |
TRANSPORTER
1990 - 2003
Alternatives
€104,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€142,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€92,69
Lähetys 2 business days
€103,10
Lähetys 28 business days
€101,59
Lähetys 28 business days