Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2147138 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 280 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Kaapelitunnus | Ø 3,0 mm |
| Nettopaino | 2.68 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.701 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€54.28
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAG
VW
Cross-Reference Numbers
ATE
24.3384-1717.5
27.1300-5110.3
BOSCH
0986134335
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1782
CARDONE
388171
CEF
6506074
DELCO REMY
DELPHI
LC7346
DENCKERMANN
B190252L
DRI
ELSTOCK
ERA Benelux
BC52820
FRIESEN
QBS4371
FTE
GENERAL RICAMBI
HELLA
8AC355383-411
8AN355440-671
RE-EX
506-00542
SHAFTEC
BC9328
TMI
BR000542
UBD
54506
VAG
701615423
VW
701615423
sbs
13012147137
Fit Vehicles
VW
31 vehicles
TRANSPORTER
1990 - 2003
Alternatives
€76,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,70
Lähetys 2 business days
TRW ® BHN172
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHN172E€173,74
Lähetys 28 business days