Taka-akseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2145203 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 280 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.13 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.122 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€45.44
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
BOSCH
0204004126
0986474201
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2485R
CARDONE
384785
DELCO REMY
DRI
ELSTOCK
FRIESEN
QBS4148
FTE
HELLA
8AC355384-061
RE-EX
506-02633
TMI
BR002633
TOYOTA
47730-05070
47730-05071
47830-0F010
UBD
56047
sbs
13012145204
Fit Vehicles
TOYOTA
33 vehicles
AVENSIS
2003 - 2008
COROLLA
2004 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.6 (ZNR10_, ZNR10R) | 2004-04 - 2009-03 | 81 | 110 | 1598 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.8 (ZNR11_, ZNR11R) | 2004-04 - 2009-03 | 95 | 129 | 1794 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.0 D-4D (CUR10_, CUR10R) | 2004-04 - 2009-03 | 85 | 116 | 1995 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R) | 2005-10 - 2009-03 | 130 | 177 | 2231 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R) | 2005-10 - 2009-03 | 100 | 136 | 2231 |
Alternatives
€121,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€72,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,85
Lähetys 2 business days
€117,04
Lähetys 28 business days