Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2139161 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | TRW |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 26 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 280 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.44 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.576 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€61.09
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
RENAULT
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2979R
CARDONE
385713
DELCO REMY
DC885713
DRI
ELSTOCK
FTE
MERCEDES-BENZ
4154200983
4154201183
A4154200983
A4154201183
RE-EX
506-06203
RENAULT
410010823R
410017733R
7701209863
TMI
BR006203
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
16 vehicles
CITAN
2012 - 2021
RENAULT
37 vehicles
KANGOO
2008 - ...
Alternatives
€110,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€139,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
TRW ® BHW906
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHW906E€68,47
Lähetys 28 business days