Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2139115 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 11 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 274 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.87 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.929 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€75.39
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
VOLVO
Cross-Reference Numbers
ATE
BENDIX
694304B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2092R
CARDONE
384300
CEF
6504019
DELCO REMY
DENCKERMANN
B190085R
DRI
ELSTOCK
FTE
HELLA
8AC355382-661
8AN355440-461
RE-EX
506-02251
RENAULT
7701049109
7711135696
SHAFTEC
BC8018R
TMI
BR002251
TRW
UBD
54901
VOLVO
8253968
sbs
13012139116
Fit Vehicles
RENAULT
89 vehicles
ESPACE
2002 - 2015
LAGUNA
2001 - 2007
MEGANE
2004 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport | 2004-05 - 2009-10 | 165 | 224 | 1998 |
VEL
2002 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VEL SATIS (BJ0_) 3.5 (BJ01) | 2004-10 - 2009-08 | 170 | 3498 | ||
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo | 2004-04 - 2009-08 | 125 | 170 | 1998 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) | 2002-06 - 2009-08 | 120 | 163 | 1998 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U) | 2002-06 - 2009-08 | 177 | 241 | 3498 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0S) | 2006-06 - 2009-08 | 133 | 181 | 2958 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03) | 2005-08 - 2009-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) | 2006-01 - 2009-08 | 127 | 173 | 1995 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0M) | 2004-12 - 2009-08 | 83 | 113 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F) | 2002-06 - 2009-08 | 110 | 150 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H) | 2004-09 - 2009-08 | 102 | 140 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0H) | 2002-06 - 2005-09 | 85 | 116 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0J, BJ0N) | 2002-06 - 2006-06 | 130 | 177 | 2958 |
Alternatives
€144,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€150,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
ATE ® 11.9387-7002.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3387-7002.5€196,72
Lähetys 28 business days
€154,65
Lähetys 28 business days